Jump to content



Δημοψήφισμα 5 Ιουλίου 2015.


Αποδοχή ή Άρνηση των νέων εξοντωτικών μέτρων;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

λοιπόν επειδή το πας επί προσωπικού να σου πετάξω τα ρέστα στη μούρη.

η ασφάλειά μου για την υγεία μου δεν έχει κόστος. πούλησα αμάξι, πούλησα άλλες ανέσεις για να μπορέσω να μετακινούμε οικονομικότερα και ένα από αυτό το ποσό το επένδυσα στην ασφάλειά μου για να συνεχίσω να επιβιώνω στο καθημερινό γολγοθά της Αθήνας και της ελληνικής οδηγικής παιδείας και να επιστρέφω το βράδυ σπίτι μου σώος.

Αν από αυτά που σου έγραψα η απάντησή σου ήταν σπόντες για το οτι αγόρασα κράνος και μπουφάν μηχανής σου εύχομαι (περισσότερο για κατάρα πρόκειται) να έρθεις στη θέση μου για τα επόμενα χρόνια για να κατανοήσεις τι σκατά γράφεις τόση ώρα.

Ούστ και λοιπά (γκρίνια και γι αυτό έχεις να πας 7χρόνια) στους ομοίους σου καλοπερασάκιδες που κοιτάνε μόνο την πάρτη τους αν θα πάνε το καλοκαίρι διακοπές ενώ ο τόπος γύρω σου καταστρέφεται.

που θα κάνεις και κριτική παλιοτσουτσέκι. Αν σε είχα μπροστά μου θα είχες φάει πολύ ξύλο να στρώσεις χαρακτήρα. Μην ανησυχείς όμως. Δε θα στο ρίξω εγώ το ξύλο. Ο τροχός γυρνάει και με μαθηματική ακρίβεια θα πάρεις και συ το μάθημά σου.

 

Που ειναι το χωριο σου; 

http://www.thelab.gr/topic/81081-καλοκαιρινές-φωτογραφίες/?p=1185001

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν επειδή το πας επί προσωπικού να σου πετάξω τα ρέστα στη μούρη.

η ασφάλειά μου για την υγεία μου δεν έχει κόστος. πούλησα αμάξι, πούλησα άλλες ανέσεις για να μπορέσω να μετακινούμε οικονομικότερα και ένα από αυτό το ποσό το επένδυσα στην ασφάλειά μου για να συνεχίσω να επιβιώνω στο καθημερινό γολγοθά της Αθήνας και της ελληνικής οδηγικής παιδείας και να επιστρέφω το βράδυ σπίτι μου σώος.

Αν από αυτά που σου έγραψα η απάντησή σου ήταν σπόντες για το οτι αγόρασα κράνος και μπουφάν μηχανής σου εύχομαι (περισσότερο για κατάρα πρόκειται) να έρθεις στη θέση μου για τα επόμενα χρόνια για να κατανοήσεις τι ***** γράφεις τόση ώρα.

Ούστ και λοιπά (γκρίνια και γι αυτό έχεις να πας 7χρόνια) στους ομοίους σου καλοπερασάκιδες που κοιτάνε μόνο την πάρτη τους αν θα πάνε το καλοκαίρι διακοπές ενώ ο τόπος γύρω σου καταστρέφεται.

που θα κάνεις και κριτική παλιοτσουτσέκι. Αν σε είχα μπροστά μου θα είχες φάει πολύ ξύλο να στρώσεις χαρακτήρα. Μην ανησυχείς όμως. Δε θα στο ρίξω εγώ το ξύλο. Ο τροχός γυρνάει και με μαθηματική ακρίβεια θα πάρεις και συ το μάθημά σου.

Τα ρεστα δικα σου φιλε μου.

Και που σαι..Απειλες δημοτικου στις χαζογκομενιτσες σου (αν εχεις)

Αντρας δεν γινεσαι ετσι.

Καλο καλοκαιρι να εχεις

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δεν κρατηθηκα και εβαλα μερικα Like στο σχολια κατω απο το βιντεο της καρμεν, γουσταρω να τρολλαρω εξυπνακηδες που δεν ξερανε/δεν τους ενδιεφερε να μαθουν τι ειναι αυτο που θελανε τοσο πολυ να ψηφισουν.

 

osoi dn psifizoyn suriza oi perissoteroi dld t kanun apo foboo posa klepsane?? Oi dikoi sas oso eixame nd??? Posa fagane??? Posa lefta bikan stis tsepes sas?? 19 xrona paidia k dn exun apopsi k gnwmi kanun oti pei o mpampas k h mama oust re thelete k kalhtero aurio :D ante klapste molis vgei o surizas kai klapste py dn tha fate alla!!
 
θυμηθηκα στο καπακι αυτο
 

 

btw ζει ακομα αυτος ο χρυσογονος ? 

 

http://www.skai.gr/news/politics/article/284479/hrusogonos-an-i-epilogi-sto-dimopsifisma-einai-nai-i-kuvernisi-ofeilei-na-paraitithei/

 

ο αγαπητος στον συριζα Stalin, κατι τετοιους τους βαφτιζε "Κοζακους" για να νιωθει αργοτερα λιγοτερες ενοχες. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημοκρατικά προπαγάνδησε υπέρ του όχι στο διάγγελμά του; Δημοκρατικά κομματικοποιεί την επιλογή; Δημοκρατικά δεν ενημερώνει τον κόσμο για τις συνέπειες της επιλογής του στο δημοψήφισμα; Ότι πεις.

Δεν απαντας

Link to comment
Share on other sites

Ειπα οτι θα πεσει ξυλο. Εκτος αν εννοεις τα ποντακια στα Ισπανικα/Ιταλικα/Πορτογαλικα ομολογα business as usual και το -2% @DJI αυτην την ωρα με το -2 εως -3 των ευρωπαϊκων σαν just another Monday

 

Εισαι πολυ πιο εξυπνος απο το να προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις τουλαχιστον σε καποιον που ξερει ενα απειροελαχιστο κατι περισσοτερο απο τον average joe consumer. 

 

Και αν θυμασαι, νεοι παιδι εισαι θυμασαι, την εβδομαδα πριν την Lehman ολα μελι γαλα. Η Ελλαδα ακομα μεχρι Τεταρτη 00:01 δεν εχει κυρηξει επισημα σταση πληρωμων. 

 

 

Επειδή ακριβώς ξέρεις κάτι τις παραπάνω θα έπρεπε να ξέρεις όπως και ξέρεις ότι η αγορά πάντα ενσωματώνει τις εκτιμήσεις για το τι θα γίνει.

H Ευρωζώνη ακριβώς επειδή δε διοικείται απο μαθητευόμενους μάγους είμαι σίγουρος ότι έχει Plan B για να μην έχουμε σημαντικό spill over.

Link to comment
Share on other sites

 

Ναι αυτές ήταν οι τελευταίες μου διακοπές.

τα 7 χρόνια χρόνια κάντα 5. Μεγάλη σημασία έχει. Μπράβο Χρήστο. Με ξεσκέπασες και μου κανες τη μούρη κρέας.

 

Μόλις κέρδισες μαζί με το Gomar yanni και όποιον άλλον ρίξει like τηλεκατευθυνόμενο κουραμπιέ με ζάχαρη.

 

ντροπή σας....αλλά τα ψέμματα τελειώσαν. όλα θα γίνουν μύλος.

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν απαντας

Τόση ώρα μας έχεις πλακώσει στην ειρωνεία και τους χαρακτηρισμούς, δεν έχεις απαντήσει σχεδόν πουθενά και τώρα μας λες ότι δεν απαντάμε; Κατευθυνόμενο δημοψήφισμα, χωρίς ξεκάθαρο ερώτημα που φανατίζει τον κόσμο δεν είναι δημοκρατία. Σιγά μην απαντήσεις σοβαρά σε αυτό. Δεν σε παίρνει, ούτε εσένα ούτε την προπαγάνδα μίσους γεμάτη ειρωνείες και χαρακτηρισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτές ήταν οι τελευταίες μου διακοπές.

τα 7 χρόνια χρόνια κάντα 5. Μεγάλη σημασία έχει. Μπράβο Χρήστο. Με ξεσκέπασες και μου κανες τη μούρη κρέας.

 

Μόλις κέρδισες μαζί με το Gomar yanni και όποιον άλλον ρίξει like τηλεκατευθυνόμενο κουραμπιέ με ζάχαρη.

 

ντροπή σας....αλλά τα ψέμματα τελειώσαν. όλα θα γίνουν μύλος.

Εδω στην Αφρικη πεθαινουν παιδια απο ασιτια και εσυ πηγες διακοπες ; Την παρτη σου κοιτας ;

Τελικα τιποτα δε σου λειπει , διακοπες με απειρες φωτογραφιες , ποδηλατο ανω τον 1000Ε , φωτογραφικη μηχανη , τωρα μηχανη καλη με εξοπλισμο καλο..

Δωσε τιποτα βρε που τα εχεις ολα για παρτη σου.

Πως να σε παρει καποιος στα σοβαρα με αυτα που λες ;

Link to comment
Share on other sites

yanni
Γιατί σε ενόχλησε; Ζητάς να καταστραφούμε όλοι για να νιώσεις καλύτερα. Έχω 3 χρόνια να πάω διακοπές, ο τραπεζικός μου λογαριασμός δεν έχει κανένα πρόβλημα με το όριο των 60€ και είμαι 14 μήνες άνεργος. Σε καμιά περίπτωση όμως δεν θα βγω να βροντοφωνάζω

 

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙΤΕ ΟΛΟΙ Μ@Λ@ΚΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΝΙΩΣΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

 

Το 2010 δεν είχα λεφτά να ξοδέψω για DSLR, ότι είχα τα κράταγα για την περίπτωση που τα χρειαστώ στο μέλλον και ούτε έβγαινα σε εκείνο το ποστ να σε βρίζω επειδή εσύ πόσταρες φωτογραφίες από τις διακοπές σου με την super duper φωτογραφική σου. Επειδή δηλαδή τα πράγματα δεν εξελίχθηκαν όπως περίμενες και οι σπατάλες που μπορεί να έκανες όταν τα πράγματα σου πήγαιναν καλά, τις βρήκες μπροστά σου, ήρθε η σειρά και των υπόλοιπων να δουν την γλύκα;

 

Μπράβο σου.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

για να καταλάβω......ομαδική προσωπική επίθεση για τις τελευταίες μου διακοπές το 2010 με μια φωτογραφική αγορασμένη μεταχείρω 280ευρώ....και αργότερα ένα ποδήλατο που κουβάλαγα τα λάπτοπ στη πλάτη για 2χρόνια γιατι πούλησα αμάξι και τα μισά μου οικοσκεύη για να γλιτώσω την οικογένεια από την καταστροφή.

 

ΒΡΕ ΔΕ ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΙΔΕΑ ΤΙ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ!

 

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΠΕΡΑ ΚΑΙ ΨΟΦΟ ΚΑΚΟ

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Τόση ώρα μας έχεις πλακώσει στην ειρωνεία και τους χαρακτηρισμούς, δεν έχεις απαντήσει σχεδόν πουθενά και τώρα μας λες ότι δεν απαντάμε; Κατευθυνόμενο δημοψήφισμα, χωρίς ξεκάθαρο ερώτημα που φανατίζει τον κόσμο δεν είναι δημοκρατία. Σιγά μην απαντήσεις σοβαρά σε αυτό. Δεν σε παίρνει, ούτε εσένα ούτε την προπαγάνδα μίσους γεμάτη ειρωνείες και χαρακτηρισμούς.

 

 

Κατευθυνόμενο. Συμφωνα με τις παραγράφους 2 και 3 του άρθρου 9 του ν.4023/2011 τα κομματα μπορουν και δυνανται να υποστηριξουν μαι εκ των δυο επιλογών

 

Ξεκαθαρο ερωτημα. Συμφωνείτε ή οχι με αυτο http://www.ypes.gr/UserFiles/f0ff9297-f516-40ff-a70e-eca84e2ec9b9/F092-22-4277.pdf

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.