Jump to content



Αγορά ψυγείου


karmen1983

Recommended Posts

 

πριν 16 ώρες, το μέλος fonzi έγραψε:

Καλησπέρα

 

Ψάχνω ψυγείο επειγόντως και μια από τις πρώτες μου επιλογές είναι το LG που έχεις πάρει.

Ήθελα να ρωτήσω αν ακόμα πάει καλά και επίσης το που είναι κατασκευασμένο.

 

Ευχαριστώ

 

 

 

 Ας απαντήσω εδώ μιας και υπάρχει ολόκληρο θέμα :p

 

Μετά από τόσους μήνες έχω να πω μόνο καλά λόγια για το ψυγείο. 

Είναι πολύ ήσυχο, η ψύξη του είναι απίστευτη και το βασικότερο που με έκαιγε εμένα ήταν οι χώροι. Πραγματικά δεν κατάφερα ποτέ να το γεμίσω και ποτέ δε μου έλειψε χώρος και να μη χωρέσει κάτι μέσα.

 

Τώρα το που έχει κατασκευαστεί δεν είχα ιδέα πριν ρωτήσεις μιας και δε με απασχολεί. Κοίταξα όμως και εσωτερικά έχει ένα αυτοκόλλητο με διάφορες πληροφορίες που αναφέρει το λογικό made in china.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Επαναφέρω το θέμα καθώς ψάχνομαι και εγώ για ψυγείο. Σαν το LG της Karmen δεν με χαλάει. Δεν έχω ιδεά τι παίζει απο μάρκες. Budget κάνα 600αρι και κάτι καλά ειναι για σοβαρό εργαλείο? 60cm πλάτος αρκεί να είναι. Για προτείνετε τίποτε ρε παίδες :huh: Karmen το δικό σου κάνα κουσούρι έβγαλε? Πόσο σε βγήκε τελική τιμή και τι σε έκανε να επιλέξεις LG. Κάποιος μου είπε οτι τα Hitachi ειναι top μάρκα για τα ψυγεία, ισχύει? έχετε ακούσει τίποτα?

Την πόρτα, φορά μπορείς να την αλλάξεις μόνος σου? Γιατί βλέπω οτι όλες ανοίγουν απο αριστερά και οτι χρεώνουν 25 ευρώ για αλλαγή.. 

Έγινε επεξεργασία από HellhammeR
Link to comment
Share on other sites

Φτου φτου κανενα κουσουρι ακομα. Ενα πραγμα που επαιξε ρολο ηταν η τιμη. Το ειχε βγαλει προσφορα ο κωτσοβολος τοτε αλλα δε θυμαμαι το ακριβες ποσο τώρα για να ειμαι ειλικρινης. Ειναι 70αρι το δικο μου παντως και σιγουρα ηταν πανω απο 600 που διαθετεις. Νομιζω 800 κατι ηταν η τιμη.

 

Ενα αλλο που επαιξε ρολο ηταν οι χωνευτες χειρολαβες ανοιγματος. Εχω βαρεθει να βλεπω σε σπιτια γνωστων σπασμένες.

 

Και φυσικα οι χωροι του. Ειναι τερας δε το συζητω. Επίσης εχει καλη ψυξη και ησυχη λειτουργία.

 

Δυστυχώς δε μπορω να σε κατευθυνω οποτς το αφηνω στα αλλα παιδια.

Link to comment
Share on other sites

μάλλον για εδώ https://www.skroutz.gr/s/8951670/LG-GBB60SWGFS.html με βλέπω. Ειναι κομπλέ στις διαστάσεις και Α+++. Πως ανοίγουν οι πόρτες ακόμα προσπαθώ να καταλάβω. Κάνα βαθούλωμα ή χερούλι δεν βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.