Jump to content


προβλημα με τα 10 ?


Recommended Posts

Γεια σας παιδιά , λοιπόν μπήκα πριν κάτι μέρες και εγώ στους insiders για να κατεβάσω τα 10αρια , μου έβγαλε την σελίδα με την x64 bit και έγραφε ενα Product key έβαλα να κατεβούν τα windows και έκλεισα την σελίδα .. μην σας τα πολυλογώ
από τοτε στην σελίδα δεν μπορώ να μπω να (ξανά κατεβάσω αμα θέλω)η να δω το product key frown.png .. τα έγραψα σε usb Και εκανα καθαρή εγκατάσταση μου ζήτησε κανα 2 φορές των κωδικό αλλα πάτησα οτι θα τον βάλω κάποια αλλη στιγμή.. το θέμα είναι οτι μεχρι στιγμής μου λειτουργούν άψογα τα insider preview Μετα από αυτό το κομμάτι τι γίνεται ;;(θα μου ερθει στις 29 Ιουλίου ενημέρωση οτι θα γίνουν "κανονικά"wink.png λέει όμως στον υπολογιστή" οτι δεν ειναι ενεργοποιημενα ..εχει καποιος καμια ιδεα; 

Link to comment
Share on other sites

αυτο συμβαινει γιατι εχουν σταματησει τις νεες ενεργοποιησεις αυτες τις μερες επειδή πλησιάζει η επισημη κυκλοφορία τους, γιαυτο και δεν σε αφηνει να δεις το product key ουτε να τα κατεβασεις πλεων. και να ειχες κρατησει το product key παλι δεν θα ενεργοποιούνταν. λογικα στις 29 θα ανοιξει παλι.

βεβαια υπαρχει δυνατοτητα να τα ενεργοποιησεις απο command line αλλα δεν ξερω αν θα ισχύει μονιμα.

Έγινε επεξεργασία από DioNiSis
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.