Jump to content


Laptop για την κοπέλα μου


Recommended Posts

Λοιπόν η κοπέλα μου είναι καθηγήτρια και θέλει νέο λάπτοπ, που σημαίνει ότι δεν υπάρχει περίπτωση να βάλει κάποιο game ή κάτι πολύ βαρύ. οθόνη θέλει τουλάχιστον 15αρα. Αυτό που την νοιάζει είναι να το κρατήσει όσο περισσότερο καιρό γίνεται και γενικά να είναι όσο ποιο σταθερό γίνεται. το budget πάει στα 800 κοντά . εγώ σκέφτομαι για κανένα dell ή Toshiba που είναι αξιόπιστα αλλά δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με το άθλημα οπότε δεν ξέρω τι θα αξίζει τα λεφτά του.

i am open to suggestions

Link to comment
Share on other sites

καλό είναι αλλα αφού μας παίρνει το budget γιατί να μην πάμε σε κάτι δυνατότερο για να κρατήσει και περισσότερο;  

Link to comment
Share on other sites

Τα win 10 είναι καινούργια και τα win 7 είναι βατό λειτουργικό, είναι το καλύτερο που έχει βγει και μπορεί εύκολα να το διαχειριστεί κανείς. Μην τρελένεσαι με τα 10. Υπάρχει καιρός ακόμα.

 

Ρωτάω γιατί δεν μπορώ αν ξέρω ποιο λειτουργικό αρέσει/βολεύει κάποιον 

Link to comment
Share on other sites

Τα win 10 είναι καινούργια και τα win 7 είναι βατό λειτουργικό, είναι το καλύτερο που έχει βγει και μπορεί εύκολα να το διαχειριστεί κανείς. Μην τρελένεσαι με τα 10. Υπάρχει καιρός ακόμα.

 

Ρωτάω γιατί δεν μπορώ αν ξέρω ποιο λειτουργικό αρέσει/βολεύει κάποιον 

η άποψη μου είναι ότι και τα 3 λειτουργικά είναι καλά και μπορείς να κάνεις την δουλειά σου, θέμα συνήθειας είναι ποιο πολύ 

Link to comment
Share on other sites

καλό είναι αλλα αφού μας παίρνει το budget γιατί να μην πάμε σε κάτι δυνατότερο για να κρατήσει και περισσότερο;  

 

 

Καλυτερα να παρει αυτο με τα 400ε , (αφου την καλυπτει στην δουλεια της ) , και μετα απο 3 χρονια με τα υπολειπα 400ευρο να παρει αλλο λαπτοπ ... 

 

Αυτα τα μηχανιματα οσα και να τους σκασεις εχουν ημερομηνια ληξης 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

http://www.skroutz.gr/s/6163621/Dell-Inspiron-3543-i7-5500U-8GB-1TB-GeForce-840M-W8.html για δες αυτο και μπορεις να παιξεις και κανα παιχνιδακι

δεν υπάρχει περίπτωση ποτέ να μπει game σε αυτό το λαπτοπ, αν περνούσε απο το χέρι της ούτε στο δικό μου pc θα είχε games χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.