Jump to content



Black Hole v2


Γεώργιος

Recommended Posts

Οι συγκρισεις σου συνεχιζουν να ειναι ατοπες , και η πληροφορηση σου λειψη. Λυπαμαι αλλα δε μπορω να συνεχισω να προσπαθω να πεισω καποιον οτι δεν ειμαι ελεφας. Δεν εχει και νοημα μετα απο καποια στιγμη , και εχει ηδη υπερχαλασει το thread. Κριμα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Κλαιω απλα με τον "Γεώργιος". Πηγε στο Π και ρωτησε αν ειναι εκτος εγγυησης... Κλαιω με την απαντηση επισης. Ειναι σαν να πας σε αντιπροσωπεια αυτοκινητων (αφου σου αρεσουν τα παραδειγματα με αυτοκινητα) και να πεις πηρα το αμαξι και το πηγαινω μονο κοφτες. Αν χαλασει εχει εγγυηση? ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Συγγνωμη αλλα ολοι που εχετε ασχοληθει και του απαντατε δεν την παλευετε :)

 

Tο Π ειναι που τους πας καρτα γραφικων που εχει φαει 20V στεγνα στον πυρηνα και στο βαζουν εντος εγγυησης. Αρα ξερουν να ξεχωρισουν αν εχει γινει OC στην καρτα αλλα οχι αν εχει φαει 20/30/220V!!!

Link to comment
Share on other sites

Οι συγκρισεις σου συνεχιζουν να ειναι ατοπες , και η πληροφορηση σου λειψη. Λυπαμαι αλλα δε μπορω να συνεχισω να προσπαθω να πεισω καποιον οτι δεν ειμαι ελεφας. Δεν εχει και νοημα μετα απο καποια στιγμη , και εχει ηδη υπερχαλασει το thread. Κριμα.

 

 

και μια και μιλαμε για συγκρισεις, τι λες για μια συγκριση του fsb με το καρμπυρατερ? :D:p

Link to comment
Share on other sites

ποιοι στο παν επισημα? ο μπαμπης ο σουγιας και τα πιτσιρικια στο πλαισιο που δεν ξερουν που τους παν τα δυομισι?

 Εσύ δεν ξεκίνησες για Θιβέτ, περίμενε κι εμένα, φέρνω και πιτόγυρα!! :jester:  :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κλαιω απλα με τον "Γεώργιος". Πηγε στο Π και ρωτησε αν ειναι εκτος εγγυησης... Κλαιω με την απαντηση επισης. Ειναι σαν να πας σε αντιπροσωπεια αυτοκινητων (αφου σου αρεσουν τα παραδειγματα με αυτοκινητα) και να πεις πηρα το αμαξι και το πηγαινω μονο κοφτες. Αν χαλασει εχει εγγυηση? ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ Συγγνωμη αλλα ολοι που εχετε ασχοληθει και του απαντατε δεν την παλευετε :)

 

Tο Π ειναι που τους πας καρτα γραφικων που εχει φαει 20V στεγνα στον πυρηνα και στο βαζουν εντος εγγυησης. Αρα ξερουν να ξεχωρισουν αν εχει γινει OC στην καρτα αλλα οχι αν εχει φαει 20/30/220V!!!

φίλε το παραδειγμα σου για  αυτοκίνητα είναι

παίρνω μια bmw . μου λεει επίσημα η bmw τέλος η εγγύηση εαν κάνεις σερβις εκτός εξουσιοδοτημένων κατστημάτων .

και εσυ τους πας αυτοκινητο με σερβις από το φίλο σου με τα στραγάλια . δεν σου λέω να το ξέρουν .

εαν θέλετε μαζέψτε υπογραφές να σταλει μια επιστολή στην NVidia να δουμε τι θα απαντήσει . επισημα με ονομα επωνυμο και υπογραφή .

δεν ξέρω εαν διάβασες το θρεντ εγώ δεν μιλάω για επιδόσεις που προσπαθεις να με κοροιδεψεις . εγώ λέω για επιδόσεις και χρόνο ζωής .

ο φίλος σου με τα στραγάλια λέει για κοφτες . και να περναει μαμα καταστάσεις .

 

και από το σιτε της ασους . δεν λέει ξεκάθαρα όχι σε οβερκλοκ αλλά στα αγγλικά λέει any other act, event ... outside asus control .

το οποίο δεν ξέρω εαν συμπεριλαμβάνει και το οβερκλοκ.

 

για τις περιορισμενες εγγυήσεις στις κάρτες γραφικών .

πιο πριν το λεει ξεκαθαρα any software program. δηλαδή εαν κάνεις οβερκλοκ και να επιτρέπεται με προγραμμα εκτός του οδηγού είσαι εκτός εγγύησης.

 

This ASUS warranty does not include failure caused by improper installation, operation, cleaning or maintenance, accident, damage, misuse, abuse, non- ASUS modifications to the product, any software programs, normal wear and tear or any other event, act, default or omission outside ASUS’ control.

Link to comment
Share on other sites

Θες το δελτιο παραγγελιας του φιλου μου που του αλλαξε την καρτα η MSI ? 

φίλε απάντησα στη πρώτη σελίδα ξεκάθαρα για το θέμα του παιδιού .

μετά ενεπλάκην επειδή δύο αρπάχτηκαν για το εαν η 28/100 πάνω 970 ηταν πιο γρήγορη από στοκ 390 με εγγύηση.

δεν προσπαθώ να στηρίξω δικιά μου γνώμη .

η ασους το λεει ξεκαθαρα . any  software programm. και να επιτρέπει το οβερκλοκ  με άλλο προγραμμα εαν το κάνεις  εισαι εκτός εγγύησης .

στείλε το χαρτί δεν έχω πρόβλημα . να λεει τι είδε η εταιρεία, τι διαπίστωσε και κυρίως ο φίλος τι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΆ ΕΚΑΝΕ στην κάρτα , πως την παρέδωσε .

LMAO απαντησες σοβαρα... Δεν περιγραφω αλλο...

φίλε το αυτοκίνητο που έχεις στο αβαταρ δεν ταιριάζει με το χαρακτήρα των απαντήσεων σου . εαν δεν είναι δικό σου μάλλον κλεμμένο το έχεις .

Link to comment
Share on other sites

Ο φιλος μου μπηκε τωρα και διαβασε αυτα που γραφεις. Κατι μου ειπε πως μαλλον τα διαβασαν και στην MSI και πρεπει να τον πηρε καποιος τηλεφωνο γιατι ξερουν το nickname μου και καταλαβαν οτι εκανε oc. Μαλλον παπαλα η καρτα, θα πανε απο το σπιτι να του την παρουν , εαν δε τη στειλει ο ιδιος 

 

:yikes:

Link to comment
Share on other sites

να μπουν φίλε στο σπίτι σου δεν μπορούν εκτός εαν είσαι κουράδας εσύ .

να σου δώσω λεφτά να πάρεις γλειφιτζούρι για αυτό που είπες ??

εαν θες να μιλάμε για απατες πες μου .

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα ενα , η αληθεια ειναι , αλλα θα παμε για ban-ιο και οι δυο αν συνεχισουμε , οποτε καληνυχτα και απο δω. 

 

ευχομαι καλες αγορες στον TS, οτι και αν παρεις, θελουμε οπτικο υλικο στο "οι αγορες μας" . κανονισε :p 

Link to comment
Share on other sites

 

μετά ενεπλάκην επειδή δύο αρπάχτηκαν για το εαν η 28/100 πάνω 970 ηταν πιο γρήγορη από στοκ 390 με εγγύηση.

 

Σιγα μην χρειαζεται και 80% λεω εγω overclock μια 970 για να βγει πανω απο 290 ε..γκουχ 390 ηθελα να πω..Α ναι ξεχασα 290=390 sorry.

Εχεις μπερδεψει την vram της gpu, το oc μιας gpu, την εγγυηση της, τα base clock και τα boost clock με τα audi, με τις τουρμπινες με τα πιστονια και με τις μπιελες.

Eν ολιγης καλα κρασια.

 

Συνεχιζε την παραπληροφορηση λεγοντας οτι ισχυουν καποια πραγματα τα οποια ειναι εκτος τοπου και χρονου,εχεις σπασει ολα τα κοντερ.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο οβερκλοκ θες να είσαι πιο γρηγορος από στοκ τιταν χ

Εσυ προφανως πιστευεις οτι το oc ειναι ενα κουμπι που λεει: "πια καρτα γραφικων θελεις να περασεις σε επιδοσεις?"

Πατας εσυ εσυ με την 390 σου,  "την TitanX".

Πατας ok και ως δια μαγειας η 390 σου >>TitanX :hehe:  :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Για σένα λέω . Εγω παίζω στοκ.

Εσύ μιλάς για στραγάλια .

Εσύ πες μου . Ούτε με 60 / 100 δεν περνάς την στοκ τιταν χ .

 

Μεχρι προτινως πιστευα οτι εισαι απλα ασχετος με το αντικειμενο, για αυτο και γραφεις ολα αυτα τα πραγματα τα οποια ειναι οτι να ναι.

Πλεον ομως καταλαβα οτι απλα μας τρολαρεις.

Πηγαινε κανε κλικ στο κουμπακι που γραφει  300% oc στην 390 σου, ισως περασεις και Titanx sli.

 

Καλη συνεχεια με τις εγγυησης, με τις vram, με τα oc, με τα πιστονια, με τις μπιελες και με τις τουρμπινες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.