Jump to content



Η ιστορία του μικρού Γιαννάκη (ή αλλιώς οδηγός για τα νέα μέλη & Welcome thread)


Recommended Posts

  • 1 month later...
Αρχική απάντηση από athlon=greek [04-01-2007 23:36]

Και εγω ημουν "λιγο" Γιαννης στην αρχη με θεματα του forum......:o

μμ...και εγω προσπαθω, να το μειώσω(Sorry παιδες).

Αφου τόσα χρονια είχα celeron...έστησα προσφατα καινουριο pc και ψιλοπελαγωσα.

Link to comment
Share on other sites

Γιαννάκη , Νικολάκη κλπ, καλό θα είναι στους τίτλους να αποφεύγεις περιγραφές τύπου HELP, Βοήθεια κλπ γιατί σε λίγο εδώ μέσα θα νιώθουμε όλοι σαν ναυαγοσώστες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από fifis

Αν ο Γιαννακης μπει και ρωταει κρακς για το hl2 τοτε μαλλον μπαινει πρωτη φορα σε forum.

Ναι ρε fifis, αλλά δεν ανοίγουμε στις μνήμες ερώτηση για files http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=36316

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι το εβαλα στις μνημες, αν θυμαμαι καλα το εβαλα στη κατηγορια "Γενικα για τους Η/Υ" γιατι απλουστατα δε γνωριζα που επρεπε να μπει, αλλα αυτο ειναι δουλεια των mods.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πολύ κάλό thread.Μιας και είμαι καινούργιος στην παρέα μπορώ να πω ότι μου είναι πολό χρήσιμο το συγκεκριμένο.Θα προσπαθήσω να επανορθώσω για κάποια λάθη που έκανα από την εγγραφή μου μέχρι τώρα.Τι να κάνουμε;Η εφηβεία φταίει.........:cool: :cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
Αρχική απάντηση από SHOG

ΜΠΡΑΒΟ DJD!

ΩΡΑΙΟΣ ΚΑΙ ΧΡΗΣΗΜΟΣ ΟΔΗΓΟΣ!

Είσαι σίγουρος ότι τον διάβασες; :hehe:

2ον) Τα κεφαλαία κουράζουν και στην γλώσσα του Internet σημαίνει ότι φωνάζεις. Οπότε μικρέ Γιαννάκη από δω και πέρα να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες και πεζούς χαρακτήρες.

:flower:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.