Jump to content



Hyper Threading σε AMD!


MrSeanKon

Recommended Posts

Tωρα θα μου πειτε ειναι δυνατο??????? :118: :028:

Σαφως και δεν εχει καμμια τετοια τεχνολογια ο AMD ομως αν το λογισμικο που χρησιμοποιεις ειναι πανεξυπνο ολα γινονται....... :D:D

Oι εικονες μιλανε μονες τους!

Αρχικα διπλη συμπιεση με το DrDivX:

post-95-1442173717,4562_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Oποιος εχει αμφιβολιες για την πιστοτητα των παραπανω εικονων ας κανει τον κοπο να δοκιμασει σε AMD συστημα........ :037: :037:

Αλλιως μην αρχισει και ποσταρει μπαρουφες περι photochop αρκετα ειχαμε ακουσει παλιοτερα...... :097: :067:

Κι εσυ ειδικα εχεις και τις δυο πλατφορμες οποτε κανε ποστ θυμησου τι κραξιμο ειχες φαει παλιοτερα ως photochoper...........

Πραγματικά δεν καταλαβαίνω που αναφέρεσαι!!!! Μήπως δε θυμάσαι καλά???? :105: :105:

Ωστέ έτσι το DrDivX, ε? Δεν ασχολούμαι πια με DivX και συμπιέσεις video (ας είναι καλά τα 2 LG...) αλλά με βάζεις σε πειρασμό να το δοκιμάσω το προγραμματάκι να δω τι θα μου βγάλει....

Link to comment
Share on other sites

Εγω θυμαμαι και πολυ καλα μαλιστα ρωτησε τον Κωστα να στα πει καλυτερα... :077: :077:

βασικά τον ρώτησα αλλά τοπ μύνημα που μου έστειλε είχε όλες σχεδόν τις λέξεις κάπως έτσι....: "[content edited]"

Έπεσε μάλλον λογοκρισία από το vBulletin... Γιατί άραγε...?????? :036: :077: :076: :075: :067: :074: :097: :065: :072:

:083:

Link to comment
Share on other sites

Πι του …. 10 Mb :091: :091: :091:

Θα πρέπει να περιμένω πότε θα πάω σε net cafe γιατί με τα 14.4 kbps θα κάνω 1 μήνα από το σπίτι… :mad:

Αν όντως λειτουργεί έτσι όπως τα λες και συμφέρει να συμπιέζεις ταυτόχρονα απ’ ότι μια μια τις ταινίες είναι μεγάλη υπόθεση. Αν και δεν συμπιέζω τακτικά πάντα τυχαίνει να πέσουν μαζεμένες και μου σπάει τα νεύρα…

Στην περίπτωση που δεν τα καταφέρει το bartonάκι μου θα σου το στείλω να μου το Duronοποιήσεις... :045:

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα sean....ολο ανακαλυψεις μου εισαι.....μια ανακαλυπτεις τα καλυτερα χχχ βιντεακια,μια ανακαλυπτεις την ht υποσταση του σακατη μπαρτον σου....μια ανακαλυπτεις τα oc tools....τι θα κανουμε με σενα? ασε να ανακαλυψει και κανας αλλος τιποτα....θα το δοκιμασω και γω αρκει να με προμηθευσεις με το καταλληλο υλικο....χεχε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.