Jump to content



H Zalman συνεχίζει την παράδοση....


JimmyFox

Recommended Posts

..στα πανάκριβα, άχρηστα και δήθεν ποιοτικά προϊόντα.

Επόμενο κατόρθωμα αυτής της εταιρείας που ποτέ δε κατάφερα να χωνέψω είναι το "υπέροχο" κουτάκι του παρακάτω link.

http://www.quietpc.com/uk/tnn500a.php

Απορώ, ποιός θα δώσει τόσα λεφτά για το κουτί αυτό που θές 2-3 μέρες να το στήσεις και στο τέλος πάλι να μην κάνεις τη δουλειά σου!

Link to comment
Share on other sites

Σαν καλοριφερ ειναι απο εμφανιση και σαν καλοριφερ γινεται μετα απο μια ωρα λειτουργιας.

(((σοβαρα μιλαω)))

Ειδατε μεσαιες θερμοκρασιες που εχει ?

αν οχι μη δειτε.............................

Δεν αξιζει μια...Αχρηστο και αυτο οπως και ολα αυτα που εχει βγαλει αυτη η εταιρια...

Link to comment
Share on other sites

765 Λίρες? Καλά τρελοί είναι?

BTW.

10. Recyclable aluminium case and heatpipes

προφανώς διότι πάει κατευθείαν για ανακύκλωση μόλις καταλάβεις που πέταξες ένα κάρο λεφτά....

Με τα ίδια λεφτά παίρνεις έναν κορυφαίο επεξεργαστή του κάνεις under clocking για να δουλεύει cool and quiet και 3-4 δυομισάρηδες σκληρούς από φορητούς στις 4200 ή 5400 στροφές τους κάνεις Raid και έχεις και από τους δίσκους cool and quiet επιδώσεις...

Τώρα η κάρτα γραφικών .... μία από τα ίδια. Της κολλάς κανένα αθόρυβο 12άρι ανεμιστήρα από πάνω και έτοιμος....

G-Lead. Όλος τυχαίος τα ακουστικά δεν έχουν σχέση με ψύξη στο PC.....

Link to comment
Share on other sites

Guest GoriLLakoS

Λοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολ.....τωρα ειδα κ εγω την τιμη....!!!!!!!τρελαθηκα.....καλα ποιος θα το παρει....μονο το πρωτοτυπο φαινεται βγαλανε κ μετα σταματησε η παραγωγη....

Link to comment
Share on other sites

G-Lead. Όλος τυχαίος τα ακουστικά δεν έχουν σχέση με ψύξη στο PC.....

Λοιπόν ή εγώ δεν κατάλαβα καλα ή εσύ! :003:

Τα ακουστικά τα ανεφερα γιατι λέει ο JimmyFox

..στα πανάκριβα, άχρηστα και δήθεν ποιοτικά προϊόντα.

Επόμενο κατόρθωμα αυτής της εταιρείας που ποτέ δε κατάφερα να χωνέψω είναι το "υπέροχο" κουτάκι

Και ο CmoS:

Δεν αξιζει μια...Αχρηστο και αυτο οπως και ολα αυτα που εχει βγαλει αυτη η εταιρια...

H Zalman έχει βγάλει και τα 5.1 ακουστικά.

Και οχι οτι είναι και τρομερα ,αλλα την δουλεια τους την κάνουν!

john_dr πηγαινε παρε μια winfast tv2000 xp να στρώσεις... :031: :082: :080: (Για νουμπίδι μας περνάς?)

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα αυτό έλεγα πριν μερικές μέρες στον Jimmyfox ( και τον κούφανα οπότε τα ακουστικά του είναι άχρηστα ) ότι δεν μπορώ να πουλήσω την κάρτα TV που έχω διότι πάλι την ίδια θα αγοράσω. Την Winfast... :107:

Νουμπίδι..... Είσαι πολύ προχωρημένος για μένα. Κάποιο link αναφέρεις αλλά δεν το βλέπω. :017: Που το έκρυψες βρε? :031: :082:

EDIT: Κάνε κανένα quote της προκοπής βρε! Λέω και εγώ ποιο link..... :030:

Link to comment
Share on other sites

..στα πανάκριβα, άχρηστα και δήθεν ποιοτικά προϊόντα.

LOL Φοξ εκεινη η ετοιμη συνθεση υδροψυξης η οποια αποσυρθηκε στο τσακ μπαμ??? :019: :019:

Μου φαινεται οτι βγαζει Beta προιοντα.......... :033: :116:

Link to comment
Share on other sites

LOL Φοξ εκεινη η ετοιμη συνθεση υδροψυξης η οποια αποσυρθηκε στο τσακ μπαμ??? :019: :019:

Μου φαινεται οτι βγαζει Beta προιοντα.......... :033: :116:

το 400αρι τροφοδοτικο παντος δεν ειναι καθολου beta....ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του.καλοι επισης και οι ανεμηστηρες με 7 ευρακια που και αθορυβοι ειναι και την δουλεια τους κανουν....σε ολα τα υπολοιπα μαλλον θα συμφωνησω,beta προιοντα που απλα πανε να κλεψουν μεριδιο απο μια αγορα βεβιοασμενα,reserator,moded cases,δηθεν high tech ψυκτρες κλπ....

Link to comment
Share on other sites

το 400αρι τροφοδοτικο παντος δεν ειναι καθολου beta....ειναι πολυ καλο για τα λεφτα του.καλοι επισης και οι ανεμηστηρες με 7 ευρακια που και αθορυβοι ειναι και την δουλεια τους κανουν

To 400άρι καλό για τα λεφτά του? Εγώ τελευταία τιμή που θυμάμαι γι'αυτό ήταν €99+ΦΠΑ όταν το 420W Chieftec κάνει γύρω στα €70....

Όσο για τα fans, καλά είναι. Τρομερά θορυβώδη σε full speed (~3000rpm) αλλά αθόρυβα όταν τους βάζεις την αντισταση (~1900rpm).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.