Jump to content


Μητρική για AMD με ΗΤ!?


maddoctor

Recommended Posts

Έχω πάρει μία μητρική εδώ και ένα χρόνο.Συγκεκριμένα είναι μία MSI K7N2 DELTA ILSR. Κοιτούσα σήμερα στο AIDA τι πληροφορίες θα μου βγάλει για την μητρική (δεν είχα κάτι άλλο να κάνω) και πρόσεξα το εξής που φαίνεται στην εικόνα. :103: :103:

Είναι αυτό που νομίζω ή κάποιος κάνει λάθος!? Αυτό είναι το Hyper Transport που ξέρουμε από στην Intel!?Ελπίζω να μην κάνω καμία βλακώδες ερώτηση....Εάν ναι, συγνώμη, αλλά πραγματικά με έχει μπερδέψει :confused: :confused:

post-88-1442173729,3236_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

To Ηyper Transport εχει δεν εχει βελτιωση σε μονα συστηματα δες τι ειπε ο DarthMoul κι ο sakattack εδω .......

Κι οι δυο μητρικες που εχω (Epox με nVidia 250, Αlbatron με VIA KT800T) υποστηριζουν το ΗΤ......... :D :D :D

Κατάλαβα.Άρα καλά είπα ότι ήταν σχετικό με αυτό της Intel, άρα λογικό που με μπέρδεψε κιόλας....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.