Jump to content



Ψηφιστε το PSU σας!


MrSeanKon

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Chieftec 360W... Για το συστημα της υπογραφης μου ειναι αρκετα καλο και με καλες πολυμετρημενες τασεις... Βεβαια το προσεχω αφου το "ταιζω" με σταθεροποιημενο ρευμα απο το APC Line-R 1200...

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι q-tec 500watt εχω γιατι το ταμειο ειναι μειον!!αλλα ειμαι τρελα κολλημενος με ολα τα enermax!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πιστεψε με οτι αξιζει και με τα παραπανω τα χρηματα του πριν ενα εξαμηνο ειχα Modded Prometeia κι ειχα δωσει Vcore=2.228V σε full load σε εναν Barton (εψυχε και κλιματιστικο το συστημα επισης) και δουλεψε περιφημα.......

Δεν ξερω τι θα γινοταν με αλλα εξισου ποιοτικα PSU ε δεν εχω και την πολυτελεια να τα δουλευω ολα αλλα αποδειχθηκε πολυ μπομπατο! :077:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και για την ώρα έχω 2 ( Chieftec 420W + Power Innovator 450W ) και μιας και την έχω βγάλει σχεδόν χρόνο με το δεύτερο ( μόλις αντικαταστάθηκε από το Chief ) ψήφισα το PI. Έτσι και αλλιώς δύσκολα θα πάρει και άλλη ψήφο.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και για την ώρα έχω 2 ( Chieftec 420W + Power Innovator 450W ) και μιας και την έχω βγάλει σχεδόν χρόνο με το δεύτερο ( μόλις αντικαταστάθηκε από το Chief ) ψήφισα το PI. Έτσι και αλλιώς δύσκολα θα πάρει και άλλη ψήφο.

Πιστεψε με οτι το εβαλα για σενα γιατι το θυμηθηκα οτι εχεις.. :077:

Διχως να σημαινει τιποτα αλλα το Levicom ξεχασα να βαλω στη ψηφοφορια οσο για κατι αλλα Thermaltake, Ocz σε επομενη........

Γιατι η αγορα αλλαζει οποτε κι οι προτιμησεις ομως μερικα πραγματα μενουν παραδοσιακα ειδομεν.........

Προς το παρων δεν εχει γυρει η πλαστιγγα καπου (το Antec προηγειται ελαφρα)..... :077:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.