Jump to content



Oδηγοι μονταρισματος του BIOS!


MrSeanKon

Recommended Posts

Ψαχνοντας στο δικτυο δεξια κι αριστερα επεσα εδω.......

Προτεινω να κοιταξετε τα τεσσερα sticky threads του forum αυτου......

LOL μια κι η Εpox μου ειναι για τον ***** ευκαιρια να της πεταξω τα ματια κι αν καει LOL σκασιλα μου......

Οποιος αλλος χρηστης εχει να προσθεσει κατι αλλο επ' αυτων ας το κανει και καλα μας αποτελεσματα! :028:

Eπισης στο λινκ αυτο εχει κι αλλο υλικο...... :077: :077:

Πρεπει να γραφτειτε (τζαμπα ειναι LOL) για να εχετε προσβαση στο forum αλλα πιστευω οτι αξιζει....... :098: :098: :040:

Link to comment
Share on other sites

Πιστεψε με δεν εχω κανενα προβλημα ετσι κι αλλιως ερχεται η καινουρια Gigabyte σε καναδυο εβδομαδες αν πραγματι παινει κατι απο αυτα που λενε και τα καταφερω εχει καλως αλλιως LOL τι ειχαμε?? τι χασαμε?? = μια κωλοΕροχ....... :028:

Επισημαινω (αν και θα το δειτε) οτι οι οδηγοι αυτοι ειναι για Award BIOS μονο και επισημαινει ο τυπας εκει οτι υπο ΧΡ και NTFS ενδεχεται να προκυψουν προβληματα κατα το μονταρισμα ομως εγω ως ξεροκεφαλος θα δοκιμασω!

Link to comment
Share on other sites

Και τη θα κερδισεις με αυτο?

Εκτος του οτι θα την χαλασεις σιγουρα δεν βλεπω αλλο κερδος γιατι το BIOS ο εχουν ψαξει ηδη και υπαρχουν πειραγμενα BIOS παντως και εγω ξερω οτι χρειαζεσαι win98 γιατι αλλιως δεν θα δουλεψουν σωστα.

Link to comment
Share on other sites

LOL αυτο που με σκοτιζει ειναι οτι δε μπορω να βαλω αλλα Windows παλιοτερης εκδοσης ομως ας πουμε αν πιανει κατι τετοιο δε θα με χαλαγε να το επεκτεινα και στην επερχομενη Gigabyte μια και δινει λιγα βολτ για ατομα σαν κι εμενα...... :030:

Link to comment
Share on other sites

Επισημαινω (αν και θα το δειτε) οτι οι οδηγοι αυτοι ειναι για Award BIOS μονο και επισημαινει ο τυπας εκει οτι υπο ΧΡ και NTFS ενδεχεται να προκυψουν προβληματα κατα το μονταρισμα ομως εγω ως ξεροκεφαλος θα δοκιμασω!

Πωπω!!! Μιλαμε οτι σε εχει τσατισει πολυ η Epox!!! Εισαι αποφασισμενος να την ξεκανεις... Μα να σου λενε ΜΗ και συ να επιμενεις....

Γι'αυτο θα σε ψηφισω, γιατι πας κοντρα στο κυμα... :023:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εχω αδικο?

Μονο σε εμενα μου καθισανε κι οι δυο να ειναι απατες?

Εκτος κι αν φταιει ο πωλητης τους (δε λεμε ονοματα για προφανεις λογους)....

Στην τελικη να την πουλησω?

Δε λεει......

Να την καψω επιτηδες και να την στειλω πισω για αντικατασταση δεν το κανω μια και δεν ειναι του χαρακτηρα μου ομως η αποφασεις ηδη εχουν δρομολογηθει.....

ΓΙΟΚ Εροχ και ΓΙΟΚ αγορες απο εκει....... :030:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εκανα τελικα την αποπειρα χθες βραδυ αλλα τζιφος... :(

LOL η Epox ενα θετικο εχει! :077:

Οτι δεν ψοφαει ευκολα!

Ξεκινησα το συστημα με μια παλια δισκεττα των 98 και φορτωσα μετα το προγραμμα του μονταρισματος αλλα εκανε δεκα λεπτα μετα να ανεβασει το BIOS απο τι δισκεττα και βαρεθηκα κι εκανα restart....

Μωρε θα μπω στα ΧΡ και θα το μονταρω απο εκει λεω κι αν καει να παει στο διαολο μαζι με αυτους που μου την πουλησαν.... :094:

Εγιναν ολα ΟΚ κανω αναβαθμιση του BIOS αλλα LOL αρχισε να χτυπαει η μητρικη (συναγερμος δηλαδη).......

Kανω clear CMOS της μητρικης κι εβαλα το προηγουμενο BIOS που ειχε κι ΟΚ.....

Αυτες ητανε οι παλαβομαρες μου........ :118:

Παντως πρεπει να αποδεχθειτε οτι αν σας λεω οτι αυτο το συστημα δουλευει ΟΚ σημαινει 1000000% οτι ειναι αψογο μια κι ειμαι σαδιστης..... :028:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.