Jump to content



Nikon 8700 ή Olympus C-8080 ?


Samael

Recommended Posts

Aν εχει κανεις μια απο τις 2 ας πει καμια αποψη γιατι εχω καταληξει στην αγορα μιας εξ αυτων στην κατηγορια των 8ΜP.

Review εχω διαβασει αλλα θελω κ την αποψη καποιου χρηστη ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις διαλέξει σε εταιρείες που είναι κολοσσοί στο είδος τους, μην μπαίνεις σε διλήμματα και αγόρασε την ομορφότερη αφού και οι δύο προσφέρονται για άπυρες δυνατότητες λήψης :023:

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησε κόστος αναλωσίμων (μπαταρία ,φορτιστές) και κόστος περιφερειακών( φακοί φίλτρα κλπ).

Για μια τόσο καλή και ακριβή φωτό πάς σίγουρα για αναβάθμιση σε βάθος χρόνου ή επέκταση αφού θα την βαστήξεις αρκετά...

Link to comment
Share on other sites

Εγω φιλε μου θα σου προτεινα να παρεις την olympus την εχει ο θειος μου και ειναι οτι καλητερο για μενα ευχρηστη αξιοπιστη και ειναι και πιο φτηνη σε θεμα service και ανταλλακτικων!Τωρα δεν ξερω εγω τη γνωμη μου ειπα εσυ αποφασιζεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Θα σου πρότεινα Olympus c-8080.Eχω χρησιμοποιήσει μια μηχανή ενός φίλου μου και βγάζει καταπληκτικές φωτο. Αλλά γιατί να ‘πας’ τόσο μακριά για να την αγοράσεις; Στην ίδια τιμή την βρίσκεις εδώ: http://www.pixmania.com/gr/gr/42461/art/olympus/camedia-c-8080-wide-zoom.html και με λιγότερα μεταφορικά + ελληνική εγγύηση! Και σε μερικές μέρες θα την αγοράσω και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.