Jump to content


Παιδια αναζητω μια καρτα!


ckdiablo555

Recommended Posts

Ενδοιαφερομαι για μια καρτα γραφικων οχι παραπανω απο 100Ε και οχι μεταχειρισμενη ειναι για το δευτερο pc και την θελει κυριως ο πατερας μου,ειχε μια 5200,αλλα πηρε εναν καινουριο επεξεργαστη και θελει και καλυτερη καρτα,αλλα και εγω την θελω για να παιζω με κανεναν φιλο,κανα λανακι!Εχω δει καποιες προτασεις:1)PROLINK GF FX5700LE 256MDD VO DV

2)MSI VGA FX5500-TD256 AGP RETAIL

3)SAPPHIRE ATLANTIS ATI RADEON AGP 9600 128MB TVOUT DVI RETAIL Engine Clock: 325MHz.

Memory Clock: 400MHz

4)HIS EXCALIBUR RADEON 9600 128MB TVOUT, DVI RETAIL με τους ιδια clocks

5)SAPPHIRE ATLANTIS ATI RADEON AGP 9550 256MB TVOUT DVI RETAIL

Βασικα η οθονη του πιανει μεχρι 1024*768 στα 100Hz και ετσι δεν θελω κατι ΄΄δυνατοτερο΄΄.

Επισης εαν υπαρχει καποια διαφορετικη αποψη περι καρτας μεχρι 100Ε,παρακαλω να γραφτει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

δεν ξέρω άν ήδη αγόρασες κάποια κάρτα αλλά άν μπορέσεις να βρεις τι4600 μεταχειρισμένη θα σου κάτσει κουτί. Δες στο thread του bloodyheaven και τις απόψεις των υπολοίπων για την τι4600. εγώ πάντως με 1000 Τι

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.