Jump to content


Αθόρυβη Δύναμη


pagourix

Recommended Posts

Έχω μια μούφα τροφοδοτικό και κάνει πάρα πολύ θόρυβο.....σβήνω το Pc μου και βουίζουν τα αυτιά μου....Δίνω μέχρι 120 ευρώ για τροφοδοτικό 470-550 οσο πιο ΚΑΛΟ και ΑΘΟΡΥΒΟ γίνεται.....παρακαλώ προτείνετε....... :089:

Link to comment
Share on other sites

το ταγκάν είναι σίγουρα ποιο αθόρυβο από τα αντεκ και ενερμαξ. Κάνε ένα search στο google θα δεις

nop το antec ειναι εντελως αθορυβο και απο το tagan που ειχα. :023: και μαλιστα και ποιο καλες temp μεσα στο κουτι :023:

Link to comment
Share on other sites

είσαι σίγουρος?? το antec480W που είχα έκανε πολύ περισσότερο θόρυβο από από ταγκαν. Το chieftec 360 που υποτίθεται ότι δεν είναι low noise όπως το αντεκ ήτανε πιο αθόρυβο από το αντεκ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για τελειως αθορυβο τροφοδοτικο, μπορεις να δεις της Silentmaxx ή της Coolmax.Πληρωνεις κατι παραπανω βεβαια, αλλα νομιζω οτι αξιζει τον κοπο.Προσωπικα εχω το coolmax 480w και ειμαι ευχαριστημενος.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.