Jump to content


Μια ερωτηση για mobo P4 2.4


ktm640

Recommended Posts

Επειδη μαλλον εκαψε καποια κυκλωματα της οπως δευτερο ide και κατι usb θυρες μηπως ξερετε που μπορω να βρω mobo για P4 2.4 χωρις hyperthreading με fsb333!!! ??? ΕΙναι περιπου 3 χρονια μηχανακι

Παλιωσε και αυτο. :104:

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ακομα μεγαλη ποικιλια σε μητρικες με 533 fsb...

Φυσικα μπορεις να παρεις και 800αρα..ρυθμιζει μονη της το fsb...

Αν θες παντως 533 θα βρεις σιγουρα...

Ριξε και μια ματια e-shop...προσφατα πηρα μια...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ειναι 865/875 το chip που εχει πανω. Ωραια.

Μηπως ξερετε αν μπορω να παρω μια mobo που να ειναι για αυτον τον επεξεργαστη μεν αλλα να μπορει να παρει και καποιον μεγαλυτερο και καλυτερο στο μελλον?

Αφου θα το παρω που θα το παρω.....

Link to comment
Share on other sites

μεχρι 70 εβρο το πολυ. Το overclocking δεν με απασχολει καθολου στο συγκεκριμενο pc (δεν ειναι δικο μου)

Απλα θελω να παρω κατι που θα κρατησει λιγο ακομα. Μην παρω το ιδιο.

Βασικα ειναι μιας κοπελας το πισι και το εκαψα. Ναι ναι το εκαψα. Και θελω να τις παρω μια αλλη.

Ετσι εχει το πραγμα :)

:)

Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν σε ενδιαφερει το o/c μπορεις χαλαρα να διαλεξεις την αξιοπιστια της gigabyte...

Σε μια μητρικη με fsb800 που αργοτερα μπορει να σηκωσει αναβαθμιση...

Προτυνω αυτην εδω...

http://www.e-shop.gr/sql/show_per.phtml?id=PER.526563

Link to comment
Share on other sites

Πιο πάνω αναφέρθηκε από τον soler ότι έχει πολλά πράγματα .Όντως έχει πολλά πράγματα πάνω . Το μόνο πρόβλημα που έχω εγώ τουλάχιστον είναι το chipset που είναι sis . Εγώ ρώτησα εάν ξέρει κάποιος εάν βγαίνει η ίδια motherboard με intel chipset. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.