Jump to content



Watercooler's Gallery


spresv

Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

πως σας φαινεται?

Ωραίο είναι :073: , , αλλά αν μπορείς δείξε μας και την αντλία , το μπλόκ , και γενικά συνοπτικά το σύστημα , εγώ απο ότι βλέπω έχεις το ασετεκ κίτ , αν ήθελα να το αγοράσω και γώ πώς διαλο θα καταλάβαινα τι παίζει απο μία φωτο του φαν του ψυγείου μόνο ? :031:

Link to comment
Share on other sites

']Ωραίο είναι :073: ' date=' , αλλά αν μπορείς δείξε μας και την αντλία , το μπλόκ , και γενικά συνοπτικά το σύστημα , εγώ απο ότι βλέπω έχεις το ασετεκ κίτ , αν ήθελα να το αγοράσω και γώ πώς διαλο θα καταλάβαινα τι παίζει απο μία φωτο του φαν του ψυγείου μόνο ? :031:[/quote']

Το κιτ ειναι τις ασετεκ: WaterChill Entry Kit KT03-L20.(απο multirama) :067:

post-1422-1442174014,6809_thumb.jpg

post-1422-1442174014,7745_thumb.jpg

post-1422-1442174014,8504_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

προσαθω να βγαλω καλυτερες φοτο αλλα τιποτα. απο κινητο δεν γινεται δουλεια. θα προσπαθησω να βρω καμια ψηφιακη φοτογραφικη απο κανα φιλο. για να βγαλω καμια φοτο της προκοπης!

Link to comment
Share on other sites

@pgm Να μου το προσεχεις...............

Θα προτεινα να βγαλεις τους μεταλικους σφικτηρες (που ειναι και αντιαισθητικοι κατα την ταπεινη μου γνωμη) και να βαλεις δεματικα Δεν θα υπαρξει προβλημα αλλα θα φαινεται και περισσότερο το μπλοκ.

Link to comment
Share on other sites

Aντε και μια απο εμενα, με την αθλια ποιοτητα φωτογραφικης μηχανης. Ακομα ειναι στα ΠΟΛΥ πρωιμα σταδια. Σε καμια βδομαδα θα τοχω στησει οπως του αξιζει... :026: :040:

YΓ θα βρω και καμια αλλη μηχανη γιατι δεν παει αλλο...

post-1364-1442174020,2154_thumb.jpg

post-1364-1442174020,3471_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ο aristos87.

Στον πατο του stalker ειναι το ψυγειο αν διακρινω καλα.

Εχει γινει κοψιμο στο κατω "κυψελοτο" μερος του κουτιου?

Δωσε μας λεπτομερειες γιατι φαινεται πολυ ενδιαφερον και αρκετοι απο εμας με stlaker σκεφτονται κατι αναλογο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ο aristos87.

Στον πατο του stalker ειναι το ψυγειο αν διακρινω καλα.

Εχει γινει κοψιμο στο κατω "κυψελοτο" μερος του κουτιου?

Δωσε μας λεπτομερειες γιατι φαινεται πολυ ενδιαφερον και αρκετοι απο εμας με stlaker σκεφτονται κατι αναλογο!!!

Ορίστε οι πληροφορίες που ζητάς.

http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=7872

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.