Jump to content


Τι ηχεία έχετε στο (στα) PC σας?


schumifer1442169067

Τι ηχεία έχετε στο (στα) PC σας  

219 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

LOGITECH G-51!!!δεν ειναι κατι το συναρπαστικο αλλα σε ταινια ειναι τα καλυτερα στην τιμη τους αν μιλαμε για αναλογικο ηχο....το chipaki fake 5.1 απο stereo ειναι ολα τα λεφτα πιστευω....Τα παλια μου ηταν κατι ΤΕAC 5,1 αλλα με πολλες πατεντες καταφερα να τα κανω καπως καλυτερα οσο αναφορα την ποιοτητα του ηχου βαζοντας καλυτερο ξυλο στο woofer και ενισχυμενες βασεις στου δορυφορους αντιστοιχα αυτα..........παιζουν ομως μεχρι σημερα αν και ηταν αγορα 4 χρονια τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Sony SA-VE835ED 5.1 με ενισχυτή SONY STR-DG910 συνδεδεμένα σε X-Fi με οπτική και Dolby Digital Live για να μου φεύγει το "σκαρπέλο" όταν πω να παίξω κανένα παιχνιδάκι.. στο Dead Space που παίζω τώρα είναι άψογα..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
αυτη την στιγμη Logitech x-540.απο τριτη θα τα εχω αυτα για ταινιες για να εχω 5,1 και 4 *JBL E80 + 1 E 150P για μουσικη πανω σε εναν αρκετα παλιο sansui ενυσχιτη

το ε150π πως σου φαινετε??απο οτι ειδα εχουμε το ιδιο:033: :033:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Άκουσα τα 2300 χθες σ'ένα φίλο μου.

Εντυπωσιακά μεν, δε ξέρω κατά πόσο έμεινα ευχαριστημένος από την ποιότητα γενικότερα. Παράξενο soundstage.. Δυνατό μπάσο, κοντέψαμε να τις ξύλινες κάσες τις μπαλκονόπορτας του, αλλά έπλεε λίγο :016:

Το παλικάρι πάλι δεν ακούει bass tracks, όταν του έβαλα DnB και Bassotronics έμεινε κάγκελο :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.