Jump to content


Ποιος ειναι ο επισημος εισαγωγεας της Antec στην Ελλαδα???


spresv

Recommended Posts

Ακριβως αυτο που λεει ο τιτλος. Το Antec TruePower480 μου την ακουσε στερεοφωνικα και τωρα δεν ξερω τι να το κανω, γιατι το μαγαζι που το ειχα παρει εκλεισε.

Βοηθηστε παρακαλω, γιατι δεν θα μου αρεσε καθολου η ιδεα του να πληρωσω αλλα 120 ευρω για τροφοδοτικο.

Link to comment
Share on other sites

Τετοιο μεγαλο μαγαζι και εκλεισε? Τρομερο!

Τουλαχιστον εχεις αποδειξη!!

Καλα ρε αγορι μου...Τοοοοοοοοσα μεγαλα μαγαζια στη Στουρναρη..απο αυτο που εκλεισε πηγες και το πηρες?????? Ελεος ρε μεγαλε!!!!

Thx Στελλα!

Edit

Ρε παιδια η εταιρια ειναι στη Θεσαλλονικη!! :119: :119: :088:

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε αγορι μου...Τοοοοοοοοσα μεγαλα μαγαζια στη Στουρναρη..απο αυτο που εκλεισε πηγες και το πηρες?????? Ελεος ρε μεγαλε!!!!

Thx Στελλα!

Edit

Ρε παιδια η εταιρια ειναι στη Θεσαλλονικη!! :119: :119: :088:

Στειλτο με EΛΤΑ εδω περα :044: :044: :044: :044: :044:

Link to comment
Share on other sites

από τον πουλιάδη το πιο πιθανό να το είχε ψωνίσει εφόσον μιλάς για μικρό μαγαζί αθηνα ;)

Ο πουλιαδης δεν εχει τα antec στη σελιδα με τα προϊοντα του. http://www.pouliadis.gr/ver2/products/

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε αγορι μου...Τοοοοοοοοσα μεγαλα μαγαζια στη Στουρναρη..απο αυτο που εκλεισε πηγες και το πηρες?????? Ελεος ρε μεγαλε!!!!

Thx Στελλα!

Edit

Ρε παιδια η εταιρια ειναι στη Θεσαλλονικη!! :119: :119: :088:

Τοοοοοοοοοοοοοσα "μεγαλα" μαγαζια στην Στουρναρη, αλλα μονο αυτο το ειχε ετοιμοπαραδοτο!!!!

Να ψωνιζα το "antec480.jpeg" που ειχε το ramshop στο ... site του????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.