Jump to content



Case μικρο-ελαφρυ και extra δωρο θυλικου γενους


fsbmaniac

Recommended Posts

υπαρχει καποιο κουτι που να ειναι οσο το δυνατον μικροτερο? σαν της DELL τα κουτια οχι τα οριζοντια τα καθετα τα κανονικα.? να χωρανε τουλ 2 δισκουσ. με 2 in out fans γενικά υπάρχει κάτι τέτοιο και αν είναι δυνατόν από αλουμίνιο! δεν θα προτιμούσα λύση σε οριζόντιο..θα ήθελα κάτι σαν τα κουτιά της altec τα παλιά τα μικρά με 2 drives κτλ...κάπως έτσι και από αλουμίνιο αν υπάρχει.

τι έχουμε να προτείνουμε???

οποιος μου βρει το καλύτερο δώρο η κοπελια μου (την είχα από τότε που έχω το κουτί που έχω τώρα.) e λέω να αλλάξω και τα 2!

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε εντελώς φιλικά και παρεΐστικα.Στρώσε λίγο τον τρόπο γραφής σου.Ζαλίζομαι στις πρώτες 2 γραμμές.

Επί του θέματος .Ψάχνεις αν κατάλαβα καλά για mini tower? Δεν έχω πετύχει σε online κατάστημα.Ίσως να χρειαστεί να περάσεις και από κανένα στοκόσπιτο (stock house).

Link to comment
Share on other sites

Μια βολτα στα καταστηματα της περιοχης σου. Ισως να παιζει και τιποτα στη Στουρναρη.

Και ποσταρε και μια φωτο της κοπελιας σου να ξερουμε τι κερδιζουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Και κάνε και κανα post καμιά photo της δικιάς σου να ξέρουμε οτι αξίζει ο κόπος... :p

Όσο για κουτί μήπως πρέπει να ψάξεις τίποτα σεHTPC? Είναι μικρά αλλά και αρκετά τσιμπημένα

Να συμφωνήσω με αυτή την άποψη. Δεν είναι και τόσο τσιμπημένα....

Παρακάτω θα δείς το ASUS S-PRESSO P-111 με τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

Chassis

Dimension(mm): 243W x 181H x 330D Material: SECC, ABS

Motherboard

Model: P4P8T.

CPU Support Socket: 478 Intel P4 3.4GHz (Northwood and Prescott)*800/533FSB

*Chipset North Bridge: Intel 865G *Chipset South Bridge: ICH 5

Memory: 2 x DDR400 DIMM, up to 2GB

IDE Interface: ATA 100

S-ATA: 2

Expansion Slots: 1 x AGP 8X, 1 x PCI

Graphics Chipset: Intel Extreme Graphics Integrated

Graphics Shared Memory: 32 MB

Audio: 6 Channel

LAN: 10/100 Mbps

Drive Bays

5.25"/3.5" 1/1

Front Panel

USB 2.0: 2 - MIC/Headphone: 1/1 - 7-in-1 Card Reader, LED DIsplay

Rear Panel

USB 2.0: 4

Line-in/Line-out/MIC: 1/1/1

S/PDIF: Optical Out

Parallel Port: 1

VGA: D-SUB x 1

LAN RJ45 Connector: Yes

Power Supply

220W (PFC)

Key Features

Media Center Edition Compatible - Tool-less Design -

O/S Support

Window 2000/XP

Και είναι και κουκλί.....

Και η τιμή του...; Κάτω από 350€ τελιική....

post-10-1442174021,3739_thumb.jpg

post-10-1442174021,4076_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

μπα τα έχω δει αυτά ... τροφοδοτικό θα βάλω δικό μου τα τροφοδοτικά αυτά που έχουν "μαμισια" ειναι για πέταμα εμενα έκανε 128 ευρώ πριν 2 χρονια και είναι βαρύτερο από το τροφοδοτικό και το κούτι μαζί :p.

μην με βάζετε σε σκέψεις και ποστάρω κάνα frame από ..διαφορα video που τραβάω με night-shot και με super night shot...!

χωρίς πλακα είναι πολύ καλή κοπέλα "γιαυτο" λέω να την κρατήσω μαζί και το κουτί..τσάμα την εκπαίδευα τόσο καιρό..? χα χα .θα ψάξω μήπως βρω κάνα ποιο παλιό κουτί...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.