Jump to content



478 τι να παρω?????


papias1442169090

Recommended Posts

σημερα το πρωι ξυπνησα με διαθεση για ο/c .αλλα εχω ιντελ και ειναι κλειδωμενη....θα παρω μια μοβο σε 478 σκευτομαι για asus p4p800

κατι καλητερο καπιος?

περιπου 100 ευρω

:026: :026: :026:

Link to comment
Share on other sites

Kαι αυτη εδω ειναι πολυ καλη αν θες βεβαια να διαθεσεις κατι παραπανω!

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.522380

Αλλα μια καλη προταση ειναι να πας να δεις και τι υπαρχει στο stock του πλαισιου που ειναι και πολυ φθηνα!

Link to comment
Share on other sites

Nαι εχει πολυ καλες τιμες!

Εγω την δικη μου την p4c800 απλη την ειχα παρει αν θυμαμαι καλα 50 ή 70 ευρω!

Συη Μεταμορφωση βρισκεται το στοκ!

Ε???????????

Η μητρικη ηταν οκ ? :017: :017:

Link to comment
Share on other sites

Cmos το έχω ακούσει και εγώ για το stock του Πλαίσιο. Οι τιμές είναι αρκετά χαμηλότερες και χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι μάπα. Νομίζω ότι καλύπτονται και από εγγύηση.

papias αγόρασε ότι αποφασίσεις σχετικά γρήγορα γιατί σε λίγο καιρό δεν θα βρίσκεις σοβαρή μητρική για 478

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω στην υπογραφη σου οτι εχεις Prescott,οποτε καλυτερα θα ηταν να πας για την P4C800 λογο του 875P chipset.Eκτος αν σκεφτεσαι να αναβαθμισεις συντομα σε αλλο socket οποτε θα ηταν ασκοπο να δωσεις τοσα χρηματα.Αν ομως ισχυει αυτο που σου προτεινε ο PlanetmanR5 τοτε "χτυπα την" με κλειστα ματια...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια αν και εχω πρεσκοτ οπως ειπε και ο wizard λεω να χτυπησω μια p4p800 καθοτι στο τελος του χρονου θα αλλαξω σοκετ. απο ενα καταστημα στα ποσα φραγκα παιζει? Δεν θα εχω προβλημα, ετσι?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Όλες με 865PE είναι ως 90ευρο, εάν έχουν raid πάνε το πολύ 120, εγώ θα σου πρότεινα κατι σε Gigabyte (GA-8I865PE, GA-8IPE1000G 80-90e) την τελευταία χρησιμοποιώ εγώ, όλα τα χει, 8κάναλο ήχο, 1000lan, d-channel, mib,cia κτλπ, εάν θές raid κτλπ πάρε MSI-865Neo2-PFISR 110-115e, εάν θές σοβαρό oc πάς σε Abit (AI7uGuru) αν βρείς.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.