Jump to content


Απο αγορασατε ψυγειο απο ford transit στην Αθηνα?


Braveheart1980

Recommended Posts

Ψαχνω να βρω ψυγειο απο ford transit του 87 για υδροψυξη στην Αθηνα

Περασα πριν απο λιγο απο www.proclima.gr , ψυγειο απο transit δεν ειχε και το μικροτερο που υπηρχε ηταν ενα ενος golf διαστασεων 50χ30χ5 (!!) κοστους γυρω στα 130 ευρα(!$$!)!

Πηγα και σε κανα 2 αλλα συνεργεια , αλλα τιποτα!

Ο 11 δε μου εχει απαντησει απο τις 17/3

Θα ηθελα να ρωτησω λοιπον οσους πηρανε το ψυγειο ford transit απο Αθηνα , απο που ακριβως το πηρανε.Τηλεφωνο και διεθυνση γρηγορα!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣ!

Καλο ειναι το transit αλλα δεν ειναι πανακεια. Ο χριστος και η παναγια, ουτε το depon δεν χρησιμοποιειται ετσι. Και καποιο αλλο ψυγειο χαλκινο κυψελωτο να παρεις, στην χειροτερη να χεις 2, αντε 3 βαθμους διαφορα. Σιγα τα ωα που ψαχνετε ολοι transit λες και ειναι συλλεκτικο γραμματοσημο.

Link to comment
Share on other sites

Αντε παλι τα ιδια και εσυ spresv.

Χαλαρωστε ρε παιδια, τα ειπαμε και στο αλλο thread!

Ο φιλος ρωτησε κατι συγκεκριμενο, αν μπορει να βοηθησει καποιος καλως.

Link to comment
Share on other sites

Συγκεκριμενο μαγαζι δεν ξερω, αλλα ξερω οτι στην Λιοσιων και στην φραντζη, οπου εχει μαγαζια με ανταλακτικα, μπορεις να βρεις διαφορα και τρανσιτ.

Link to comment
Share on other sites

Αντε παλι τα ιδια και εσυ spresv.

Χαλαρωστε ρε παιδια, τα ειπαμε και στο αλλο thread!

Ο φιλος ρωτησε κατι συγκεκριμενο, αν μπορει να βοηθησει καποιος καλως.

Εγω απλα ειπα τη γνωμη μου, δεν του ειπα τι να κανει. και μπορει η γνωμη μου να του γλιτωσει και μερικα ευρω. Απλα εκνευριζομαι με αυτην την τακτικη που ολοι μα ολοι λενε παρτε transit ακομα και αν δεν το εχουν δει ποτε στη ζωη τους. Ξερετε ποσα αλλα χαλκινα κυψελωτα με διαστασεις περιπου 2x12 υπαρχουν στην αγορα? (ουτε το transit ειναι 2χ12)? Μαλον θα μπορουσε να βολευτει και με ενα απο τα υπολοιπα νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω την Ford να παρατάει την αυτοκινητοβιομηχανία -->και να ασχολέιται με Extreme parts.

Mάλιστα φήμες λένε θα ονομάζεται Fordurama .

Λοιπόν φίλε braveheart1980 να ξέρεις πώς για να δουλέψει σωστά το ψυγείο ford Transit και να πιάσεις τους -5 βαθμούς με θερμοκρασία δωματίου 98c.

Πρέπεi , Να έχεις ford fiesta και ανώτερο όχημα. [εσύ έχεις Honda δεν θα δουλέψει].

Πρέπει το Transit απο το οποίο θα το πάρεις το ψυγείο να έιχε τουλάχιστον

500.000.000 λευγες , ε μίλια , ωχ λάθος χιλιομετρα. ήθελα να πώ.

Πρέπει το Transit πάλι που θα πάρεις το καλοριφέρ να ήτανε χρώμα ροζ . Με κόκκινες ζάντες , και τιμόνι δερμάτινο απο δερμα φώκιας .

Αν διαθέτεις τα παραπάνω προσόντα πάρτο .

απο δώ.

http://62.38.134.16/product_info.php?products_id=174&osCsid=d81ed3b1892adfb81ea669f491e71549

Link to comment
Share on other sites

Η μειωση 2-3 βαθμους δε δινει τιποτα σε AMD. :083: (Desktop Gain Estimator).

Να ελεγα οτι ειχες Intel ας το σκεφτοσουν.

Σε πολυ ακραιες περιπτωσεις θα δεις 1MHz κερδος σε AMD αλλα μιλαμε εχοντας δωσει τεραβολτ.

Κι εγω ενα χαλκινο 12 Χ 24cm εχω.

Το γεγονος οτι η θερμοκρασια του νερου στο tanker (15 λιτρα ειναι LOL) :050: ειναι μονο 2F δηλαδη καπου 0.6 βαθμους Κελσιου πανω απο τη θερμοκρασια του δωματιου σημαινει οτι δεν παω πιο κατω οσο και να την παλευω. :032:

Link to comment
Share on other sites

']Βλέπω την Ford να παρατάει την αυτοκινητοβιομηχανία -->και να ασχολέιται με Extreme parts.

Mάλιστα φήμες λένε θα ονομάζεται Fordurama .

Λοιπόν φίλε braveheart1980 να ξέρεις πώς για να δουλέψει σωστά το ψυγείο ford Transit και να πιάσεις τους -5 βαθμούς με θερμοκρασία δωματίου 98c.

Πρέπεi ' date=' Να έχεις ford fiesta και ανώτερο όχημα. [εσύ έχεις Honda δεν θα δουλέψει'].

Πρέπει το Transit απο το οποίο θα το πάρεις το ψυγείο να έιχε τουλάχιστον

500.000.000 λευγες , ε μίλια , ωχ λάθος χιλιομετρα. ήθελα να πώ.

Πρέπει το Transit πάλι που θα πάρεις το καλοριφέρ να ήτανε χρώμα ροζ . Με κόκκινες ζάντες , και τιμόνι δερμάτινο απο δερμα φώκιας .

Αν διαθέτεις τα παραπάνω προσόντα πάρτο .

απο δώ.

http://62.38.134.16/product_info.php?products_id=174&osCsid=d81ed3b1892adfb81ea669f491e71549

:082: :082: :082: :082: :082: :082: Χα,χα,χα,χα,χα!:082: :082: :082: :082: :082: :082:

Εχεις κεφια φιλε Atari[Xp+]!Δε παιζεσαι ωρες-ωρες!

Παρεπιπτοντος το site φαινεται dead.....

ΥΓ Το civic ειναι σαφεστατα ανωτερο του fiesta!!!

Link to comment
Share on other sites

']Ti να σου πω... δεν έχω παρει ποτέ-δεν ξέρω' date=' απλώς βρηκα το λινκ .

Αν έχει τηλ. άσε τα MAIL και πάρτους τηλέφωνο ./[/quote']

Tηλεφωνο???

Εννοεις εκεινη τη συσκευη με τους αριθμους,το ακουστικο που κουδουνιζει?

Αν ναι δεν την ξερουν στο extremeshop!!

Οπως βλεπεις και εδω http://www.oscommerce.com/shops?live=&cID=84 (oscommerce ειναι η εταιρια που εφτιαξε το site) δεν υπαρχει στα live shops!

Τhanks παντως!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.