Jump to content



επιλογη τι ομως;


def

Recommended Posts

παιδια σε τι ειναι καλυτερο να επενδυσω σε καλυτερες μνημες η σε ενα πολυ καλο τροφοδοτικο;
Εάν μας έλεγες και τι hardware configuration έχει το σύστημά σου....σίγουρα θα μπορούσαμε να σε βοηθήσουμε!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ψψψψ μεγαλε βλεπω εχεις φοβερο συστηματακι εε??

Μπραβο!!!

Παρα πολυ καλος!!!!!!! Σε ζηλευω....

Πρεπει να σου στοιχησε μια περιουσια εεε???? Ποσο τον εχεις παει τον FX??? Γιατι τον πουλας??? Δεν "τραβαει"??

Ποσο βγαζεις pi???? 3dmark????

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι μαλλον θες μνημες! Εξαλλου γιατι ποσταρες στην κατηγορια των μνημων?:002:

Καταβαθος μνημες θες να αγορασεις... Λοιπον η γνωμη μου ειναι πουλα τις Kingston και παρε ενα καλο σετακι μνημες 2χ512. Αν ειναι μεχρι 300 ευρω πες μου και εμενα ποιες πηρες γιατι θελω και να παρω και εγω! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι μαλλον θες μνημες! Εξαλλου γιατι ποσταρες στην κατηγορια των μνημων?:002:

Καταβαθος μνημες θες να αγορασεις... Λοιπον η γνωμη μου ειναι πουλα τις Kingston και παρε ενα καλο σετακι μνημες 2χ512. Αν ειναι μεχρι 300 ευρω πες μου και εμενα ποιες πηρες γιατι θελω και να παρω και εγω! :D:D

Μα έχει 2x512MB Kingston !!!!!!! :017:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.