Jump to content



μια τόσο απλή ερώτηση ,βοήθεια


Αναζητωντας

Recommended Posts

έχω την aydigy 2 zs και για player αυτόν που περιέχει τη κάρτα μέσα . χθές αγόρασα ένα o.s.t. μιας ταινίας και το έβαλα να το ακούσω στον υπολογιστή μου .Ο τίτλος με βάση αυτό που έγραφε στην οθόνη του mediasource έλεγε :audio cd (dts) . το διάβασε κανονικά το ρομ αλλά δεν ακουγόταν τίποτα στον player .το έβαλα να το ακούσω μέσωτου power dvd του 5 με 2.1 κανάλια και είχα είχα ήχο . γιατί συνέβη αυτό ;;; το mediasource player υποστηρίζει όλα το format ήχου . δώστε μια βοήθεια . χρόνια καλά σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

βασικα και εγω με παλαιοτερες εκδοσεις οδηγων με την ιδια καρτα ειχα γενικα προβλημα με πολυκαναλανο ηχο . Δοκιμασε να κανεις Upldate τους οδηγους . Προτινω να δοκιμασεις και τους τελευταιους beta ακομα που εχει βγαλει η creative τωρα τελευταια ειδικα αν παιζεις Games και καινουργια games θα με θυμιθεις .

Link to comment
Share on other sites

φοβαμαι να κανω update γιατι το συστημα της ψρεατιωε ειναι γενικα ασταθες και βαριεμαι να κανω φορματ καθε φορα που μου δημιουργει προβλημα . σας ευχαριστω πάντως

Link to comment
Share on other sites

φοβαμαι να κανω update γιατι το συστημα της ψρεατιωε ειναι γενικα ασταθες και βαριεμαι να κανω φορματ καθε φορα που μου δημιουργει προβλημα . σας ευχαριστω πάντως

ψρεατιωε=πως θα λεγοταν η creative στα Ελληνικα :082:

Κατι με το dvd-audio παιζει...

Λογικα επρεπε να ακουγετε κανονικα.

Ψαξε για καμια ριθμισουλα..

Με ποιο προγραμμα ακριβως το δοκιμασες?

edit...

sorry αλλα μολις ηρθα απο οφθαλμιατρο κ γενικα δε βλεπω καλα :012:

Mε το mediasource λοιπον....

Γιατι δε δοκιμαζεις με το dvd-audio player ?

Kαλο θα ηταν να κατεβασεις και τα web-updates γιατι διορθωνουν αρκετα...:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.