Jump to content


Xαλασε το dvd-rw αλλα εχω χασει την αποδειξη!


Recommended Posts

Οτι λεει ο τιτλος....

Xαλασε (κανει σαν μηχανακι με τρυπια εξατμηση οταν βαζω μεσα cd-dvd) το dvd-rw αλλα εχω χασει την αποδειξη...ειναι το nec 3500a αγορασμενο πριν απο κανα 2μηνο απο το πλαισιο .....

Επειδη μου ειναι ακρως απαραιτητο αυτες τις μερες,υπαρχει καποιος τροπος να το παω για rma?

Κραταει καποιο κωδικο της συγεκριμενης συσκευης το πλαισιο????

Αν οχι,υπαρχει καποιος αλλος τροπος για rma ?

Eυχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπε η Στέλλα. Αν δεν έχεις βγάλει το αυτοκολλητάκι του Πλαισίου από το drive πάλι πιστεύω δε θα έχεις πρόβλημα. Θα στο αλλάξουν με καινούριο.

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο ακριβως ειχα παθει και εγω πριν 1-1 1/2 χρονο με ενα cd-r plextor αγορασμενο απο το πλαισιο...

Τους ελεγα αν μπορουσαν να βρουν με καποιο τροπο την αποδειξη και μου απαντησαν αρνητικα...

Η μονη λυση που μου ειπαν ειναι να ειχα φτιαξει κατρελα πελατη που εγω δεν ειχα

Τωρα πλαισιο ειναι που ξερεις μπορει να βγαλεις ακρη αν επιμείνεις...

Link to comment
Share on other sites

Kανονικά δεν είσαι υποχρεωμένος να πληρώσεις τίποτα. Να κόψουν το λαιμό τους να βρουν το 3500. Αν όχι, να σου δώσουν ένα που να έχει τουλάχιστον τα ίδια χαρακτηριστικά.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που λέμε για Service και άλλα είχω κάτι μνήμες SIMM 30pin για 386/486 και υποτίθεται οτι είναι LIFETIME αν σήμερα πω οτι μου χάλασαν θα μου τις γυρίσουν έχω 8μνήμες του 1MB πλακα θα έχει να μην μου βρούν αντάλαγμα.:040::040::040::040: :044: :044:!

Link to comment
Share on other sites

Kανονικά δεν είσαι υποχρεωμένος να πληρώσεις τίποτα. Να κόψουν το λαιμό τους να βρουν το 3500. Αν όχι, να σου δώσουν ένα που να έχει τουλάχιστον τα ίδια χαρακτηριστικά.

Αυτο ακριβώς πρέπει να σου το αντικαταστήσουν με ένα αντίστοιχο μοντέλο της ίδιας εταιρείας. Εμένα μου χάλασε το DVD Toshiba m1802 και μου δωσαν το m-1912 χωρις να πουν το παραμικρό.(αλλα δεν ήταν απο το Πλαίσιο).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.