Jump to content



το συστημα των ονειρων σας


ELLOCO

Recommended Posts

απλα με οτι πιο γρηγορο κυκλοφορει εκεινη τη στιγμη και οπωσδηποτε με raid 5 και 5 ραπτορες... γιατι δε λεει να εχεις 200+ fps στα 2048*1576 και να κανει 1 λεπτο να φορτωσει windows...

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω dual Athon64 X2 4800+ με phase change στα 3GHz,με 4*1GB DDR500,μια ATi με τον R520 (multi VPU αν γινεται) οποτε βγει,και SCSI RAID (την πιο γρηγορη υλοποιηση τους) 4*250GB.αυτα........επισης θελω τον CPC6128 μου σνιφ σνιφ

Link to comment
Share on other sites

Αμα το πάτε έτσι , βολέυομαι και με τον Deep Blue ή όπως αλλιώς τον λένε και ας είναι και 2 χρόνια στην κυκλοφορία....λολ

αααα ολα κιολα...ΛΟΛ,εγω προσωπικα δεν ζητησα τον deep blue....ΛΟΛ,ενα ταπεινο:077: συστηματακι ειπα:118:

Link to comment
Share on other sites

Θα επερνα κατι λογικο αλλα και κλασικο βλ. "ONYX" για να παιζω σαν ανθρωπος βρε αδερφε....!!

Και αφου δε μετραει το κοστος (η με οτι θα μου εμενε τελοσπαντων) θα εφτιαχνα quad Operton X2 με 4giga ram, 5 sata raptors, quad core R520,... οχι για τιπιτα τρελο... στο σαλονι θα τον εβαζα να παιζει τα βιζουαλαηζαησονσ του γουιναμπ στις dual 47" plasma μου...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.