Jump to content


Έχω και stacker μπαίνουμε μέσα ?


Atari[Xp+]

Recommended Posts

Λοιπόν μόλις τελέιωσα την μετακόμιση .

Αύριο θα βάλω και το gatewatch [που θα έρθει ] και το πλαινό πλεξι που έχω έτοιμο .

dsc027629jf.jpg

dsc027664vy.jpg

dsc027736aa.jpg

dsc027749en.jpg

dsc027758fl.jpg

dsc027777bg.jpg

dsc027807po.jpg

dsc027814rl.jpg

dsc027826fa.jpg

dsc027841nd.jpg

dsc027859la.jpg

Aυτά :D .

Βασικά χώραει και το ψυγείο άνετα , πολύ άνετα αλλά το άφησα απο έξω για ευκολίες σε τεστάκια [ πάγο στην λεκάνη και τα λοιπά οικιακά :031: ]

To κουτάκι είναι ****** πάντως . [διαπίστωση :003: ]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Ερώτηση: Ο αναπτήρας πάει πακέτο με το κουτί? γιατί το βλέπω να κάνει καλο contrast με τα χρώματα. :042: :042:

Παρατήρηση: κάνε μια μαγκιά και βάψε τα drives θα δείξει πολύ ομορφότερο πιστεύω και αξίζει τον κόπο.

Έλειψη: μία νυχτερινή λήψη plz! ;)

Συμπέρασμα: καλή τοποθέτηση σημαζεμένο θέλει λίγη δουλίτσα ακόμα.

Υ.Γ. μήπως θα έπρεπε να μεταφερθεί στο Gallery - Παρουσιάσεις κουτιών χρηστών?

Link to comment
Share on other sites

']

Γιατί όλοι μου λένε να βάψω τα drives ?

μου αρέσει η αντίθεση ρεεε :021:

Kαλή η αντίθεση και μένα μου αρέσει αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση αισθητικά δεν είναι τόσο πετυχημένη κατα την γνώμη μου. :023:

Link to comment
Share on other sites

Nαι ταιριαζουν σε ολα!

Και μπαινουν με ταινια διπλης οψεως!

Νομιζω ειναι και κατασκευασμενα απο αλουμινιο οχι απο πλαστικο για να ταιριαζουν και με το πλαινο του stacker!

Tουλαχιστον ετσι ειναι αυτα που ειχα δει εγω στα multirama!

Link to comment
Share on other sites

yeap είναι αλουμινένια και ταιριάζουν σε όλα τα drives ;) (έχτος από τα καταραμένα sony που το κουμπί του eject δεν είναι παραλληλόγραμμο αλλα μια καμπυλωτή μ*λ*κια :p)

και βλέπω ότι το κάτo drive σου είναι καμπυλωτό σαν το δικό μου :( εκεί του αλλάζεις προσόψεις με καμια από απλό cdr απλά για να είναι επίπεδο ;)

παρα πολύ καλή δουλειά και πολύ μαζεμένο ;)

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεπ νεος!!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΟΥΡΦΟΥΡΙ ΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ ΜΝΗΜΕΣ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ ΓΩΝΙΑ?!?!?!?!? Μεγαλοπιαστηκαμε με τις προσοψεις τις ασημενιες και τις μεταξωτες κορδελλες και αφησαμε τα βασικα?!??!????? Πολυ καλος ρε αδερφε... Μην τους ακους για την προσοψη... Εχω κι εγω ενα πλεξτορ ασπρο... Αντιαισθητικο-ξεαντιαισθητικο ειναι καλυτερο απο το μαυρο NEC 3520 που εχω απο κατω και δεν ξεχωριζω ποιο διαολο ειναι καθε φορα, και παταω τις προσοψεις του στακερ περιμενοντας να κανει eject το drive.... :075: :005:

Εγω 10 ευρω που ζηταει η coolermaster για την ασημενια προσοψη ΔΕΝ ΔΙΝΩ..!!!

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεπ νεος!!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΟΥΡΦΟΥΡΙ ΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ ΜΝΗΜΕΣ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ ΓΩΝΙΑ?!?!?!?!? Μεγαλοπιαστηκαμε με τις προσοψεις τις ασημενιες και τις μεταξωτες κορδελλες και αφησαμε τα βασικα?!??!????? Πολυ καλος ρε αδερφε... Μην τους ακους για την προσοψη... Εχω κι εγω ενα πλεξτορ ασπρο... Αντιαισθητικο-ξεαντιαισθητικο ειναι καλυτερο απο το μαυρο NEC 3520 που εχω απο κατω και δεν ξεχωριζω ποιο διαολο ειναι καθε φορα, και παταω τις προσοψεις του στακερ περιμενοντας να κανει eject το drive.... :075: :005:

Εγω 10 ευρω που ζηταει η coolermaster για την ασημενια προσοψη ΔΕΝ ΔΙΝΩ..!!!

sln πονηρούλη κάτι τέτοιο θα σου άρεσε ? :049:

post30qi.jpg

post26mz.jpg

post1rw.jpg

Link to comment
Share on other sites

και κραταει καλα ρε συ? Το ψιλοφοβαμαι ετσι που γυρναει και τρανταζεται.... μην βρεθει απο τις μνημες να κανει παρεα στην... vga καμμαι ωρα. Πολυ χοντρη την κοβω Δεν ειναι απλο σελοτειπ διπλης οψης ετσι?? τι τυπος ειναι?

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑααααα όχι φίλε .

Είναι 2πλής όψεως χοντρή , σε κατάστημα με εργαλέια την πήρα όχι σε βιβλιοπωλέιο , είναι 2πλής όψεως με ενδιαμεσο μαλακό υλικό .

Έκανα αμαν να ξεκολήσω τους 2 7ρηδες χωρίς να τους σπάσω [είχα 2Χ7ρηδες αντι 1 12 στο πρώην tower]

Κολάει γερά πολύ γερα.

[με 4 μικρά κομματάκια του 1Χ1 εκατοστού έπιανα το πλαινό πλέξι όταν βαριόμουν να το βιδώνω - ξεβιδώνω ... ]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.