Jump to content



Υπέρυθρες και Blootouth σε desctop PC


Τsikoman

Recommended Posts

Ο υπολογιστής μου δεν έχει τίποτε απο αυτά και θα ήθελα να μάθω πωσ μπορώ να τα βάλω. Βασικά τα χρειάζομαι για μεταφορά απο κινητό τηλέφωνο στο pc και το αντίστροφο (όπωσ έχουν τα laptop)

τι gadget υπάρχουν στην αγορά?

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν ανταπτορες usb που μπορεις να κανεις καλλιστα την δουλεια που θες...

Εγω τον δικο μου Bluetouth τον πηρα 22Ε class 1 μαλιστα.

Παντως αν το κινητο σου υποστηριζει και τα 2 το σιγουρο ειναι να προτιμησεις το μπλε δοντι

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν ανταπτορες usb που μπορεις να κανεις καλλιστα την δουλεια που θες...

Εγω τον δικο μου Bluetouth τον πηρα 22Ε class 1 μαλιστα.

Παντως αν το κινητο σου υποστηριζει και τα 2 το σιγουρο ειναι να προτιμησεις το μπλε δοντι

έχεισ να μου συστήσεις κανάδύο on line store για να ξεκινήσω το ψάξιμο?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ

είδα απλά το skroutz και νόμισα πωσ μου έδωσεσ απλά το ψαχτήρι

βλέπω μεγάλη ποικιλία και έχω χαθέι!

θα μου προτείνεισ τρεία για να διαλέξω το ένα? μέχρι 30ευρώ

σε υπερευχαριστώ έτσι?

ερώτηση: αν κάποιο κινητό υποστηρίζει μονο υπέρυρθρεσ, μπορώ να κάνω την δουλειά μου με το μπλέ δόντι?

Link to comment
Share on other sites

Απεφάνθει! Θα πάρω αυτό το bluetooth

http://www.technikdirekt.de/main/page.xp?pageid={094F349D-4365-4BED-B680-875FB5E2EBA1}&SESSIONID=234211207219&DS=1&TS=2411595690&type=focus&doctype=article&focus=766344&focuslayout=full5&focuslayout=full5&history=add

και αυτό το usb memory stick που είχα βάλει στο μάτι απο το πλάισιο αλλα θα το πάρω απο εδώ

http://www.technikdirekt.de/main/page.xp?pageid={F24C5749-BB5B-4608-97DE-048847A4B997}&SESSIONID=234211207219&DS=1&TS=2412033014&type=focus&doctype=article&focus=749775&focuslayout=full5&focuslayout=full5&history=add

ps: τρελογιατρέ σε ευχαριστώ για τησ νέεσ μου αγορέσ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.