Jump to content


Είναι καλό το μηχάνημά μου;


VagelisAMDX2

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά....Είμαι νέος στο site σας και θα ήθελα μιά γνώμη για το μηχάνημά μου... Athlon 64 3500+ στα 2800 και ψύκτρα thermalright xp120,ram DDR 2Gb(1+1) Corsair,MOBO Asus A8N-SLI DELUXE, VGA('S) 2X 6800 ULTRA ALBATRON (σε SLI), σκληρός MAXTOR 300GB, τροφοδοτικό 2 X GLOBALWIN 520 :016:

Link to comment
Share on other sites

EEEEEEEEEE..................? Πλακα κανεις...και μαμω το συστημα εχεις ρε!...μαρεσει που ρωταει κιολας....! Βεβαια τα 1040watt ειναι απο λιγο υπερβολη ακομα και για sli...αλλα τεσπα...

Πληροφοριακα μονο...ποσα εσκασες γιαυτο?!

ΥΓ διορθωσε τα greeklish...

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος να είμαστε κακοί και επιθετικοί στο παλικάρι. Λίγη αυτοσυγκράτηση σε όλους, παρακαλώ. Αν το έχει, μεγειά του και χαρά του να το χαίρεται...

Και για να μην είμαι off topic, είναι πολύ καλό το συστηματάκι σου, φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν κάτσει και ανεβάσει φωτογραφίες από το σύστημά του τι θα κάνετε? Θα αρχίσετε τις συγνώμες?

Πάντως από το smile στο τέλος του post του είναι φανερό ότι το παιδί κάνει πλάκα.

Οπότε ακολουθήστε τις συμβουλές των Soler/apotsi και χαλαρώστε. :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας καταλαβαινω παιδες ενταξει ακομα και να κανει επιδειξη του υπολογιστη του που ειναι το κακο ? Ολοι οι υπολοιποι δεν το εχετε κανει ποτε ?

Εαν τελικα σας ενοχλει αυτο που εκανε ο vagelis18 απλα μην απαντατε δεν πειραζει να αφησετε και ενα topic χωρις την δικιας σας απαντηση .

Παντως vagelis18 δεν θα σου πω ψεματα το pc σου ειναι αισχος :D σιγουρα δεν θα σε ικανοποιησει και εγω σαν καλος ανθρωπος που ειμαι δεχομαι να ανταλλαξουμε τους υπολογιστες μας να κανεις την δουλεια σου :D:D

Απο περιεργια σε τι σπιτακι ζει το Pcακι σου ?

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε φιλε vagelis18 καλωσηρθες.

Βλεπω οτι μπηκες πολυ δυναμικα στην παρεα μας.

Τοσο δυναμικα που διχασες.

Φανταζομαι καταλαβαινεις οτι το συστημα που παρουσιαζεις ειναι ενα συστημα αρκετα ισχυρο και κατεπεκταση δαπανηρο και γι'αυτο ακριβως τον λογο δισανασχεστουν πολλα απο τα μελη μας.

Απο την αλλη, λογω της δουλειας μου εχουν δει πολλα τα ματια μου και δεν εχω απολυτως κανενα λογο να αμφιβαλω οτι εισαι κατοχος της παραπανω συνθεσης.

Βεβαια, οπως πολυ σωστα επισημανθηκε ηδη, πιθανοτατα να εχεις διαθεση χιουμορ γνωριζοντας τις δυνατοτητες ενος τετοιου συστηματος και να κανεις πλακα, αλλα σε αυτη την περιπτωση το thread σου θα επρεπε να βρισκεται σε αλλη κατηγορια πιο "ελαφρια" (βλεπε ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ)

Ενα δευτερο ενδεχομενο που μπορω να σκεφτω ειναι να εισαι οντως κατοχος του συστηματος που περιγραφεις. Σε αυτη την περιπτωση θεωρω πως ειναι κριμα να μας δινεις ετσι "στεγνα" τη συνθεση του και θα ηταν πολυ πιο ενδιαφερον για ολους να μας δωσεις μια ολοκληρωμενη αποψη γυρω απο αυτο με benchmarks και ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ φωτογραφικο υλικο που ξερεις οτι μας ενθουσιαζει ΟΛΟΥΣ (1 εικονα χιλιες λεξεις λενε).

Ασε που κατι τεοιο οχι απλα θα κλεισει πολλα στοματα αλλα ταυτοχρονα θα κεντρισει το ενδιαφερον μας για να φτασεις το συστημα αυτο στα ορια του.

Περιμενουμε λοιπον μεχρι τοτε με αγωνια κι ελπιζουμε να σβησεις ολες τις αμφιβολιες.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε φιλε vagelis18 καλωσηρθες.

Βλεπω οτι μπηκες πολυ δυναμικα στην παρεα μας.

Τοσο δυναμικα που διχασες.

Φανταζομαι καταλαβαινεις οτι το συστημα που παρουσιαζεις ειναι ενα συστημα αρκετα ισχυρο και κατεπεκταση δαπανηρο και γι'αυτο ακριβως τον λογο δισανασχεστουν πολλα απο τα μελη μας.

Απο την αλλη, λογω της δουλειας μου εχουν δει πολλα τα ματια μου και δεν εχω απολυτως κανενα λογο να αμφιβαλω οτι εισαι κατοχος της παραπανω συνθεσης.

Βεβαια, οπως πολυ σωστα επισημανθηκε ηδη, πιθανοτατα να εχεις διαθεση χιουμορ γνωριζοντας τις δυνατοτητες ενος τετοιου συστηματος και να κανεις πλακα, αλλα σε αυτη την περιπτωση το thread σου θα επρεπε να βρισκεται σε αλλη κατηγορια πιο "ελαφρια" (βλεπε ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ)

Ενα δευτερο ενδεχομενο που μπορω να σκεφτω ειναι να εισαι οντως κατοχος του συστηματος που περιγραφεις. Σε αυτη την περιπτωση θεωρω πως ειναι κριμα να μας δινεις ετσι "στεγνα" τη συνθεση του και θα ηταν πολυ πιο ενδιαφερον για ολους να μας δωσεις μια ολοκληρωμενη αποψη γυρω απο αυτο με benchmarks και ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ φωτογραφικο υλικο που ξερεις οτι μας ενθουσιαζει ΟΛΟΥΣ (1 εικονα χιλιες λεξεις λενε).

Ασε που κατι τεοιο οχι απλα θα κλεισει πολλα στοματα αλλα ταυτοχρονα θα κεντρισει το ενδιαφερον μας για να φτασεις το συστημα αυτο στα ορια του.

Περιμενουμε λοιπον μεχρι τοτε με αγωνια κι ελπιζουμε να σβησεις ολες τις αμφιβολιες.

Ποιό είναι το site για να στήλει εικόνες δεν λές.... μην καταλήξει τους υπόλοιπους να εναντιόνονται και να λένε οτι λέει ψέλατα κ.α....

Sorry που δεν τον θυμάμαι άλλα άμα είχα σε λείτουργία τον P3 θα σου το εγραφα!

--------

Υ.Γ. Έναν SCSI 9-20GB παρακαλώ!!! :069:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις βρήκα το http://www.imageshark.com/

αλλα νομίζω οτι είναι trial?! :090:

ACD SendPix™ is a free, electronic photo sharing service offered by ACD Systems through ACD's award-winning digital photo software, ACDSee™ 7.

ή διάλεξε κάποιο site από την λίστα που δίνω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.