Jump to content



Πολλοί δεν είναι...?


thomashilfiger

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά!

Έχω έναν επεξεργαστή AMD Athlon XP 2600+ (πυρήνας barton) εδώ και δύο χρόνια περίπου.

Με είχε συνηθίσει σε υψηλές θερμοκρασίες (περίπου 60 C) αλλά τωρα τελευταία το... παρακάνει και φτάνει με χρι και 73 C. Χρησιμοποιώ μαμίσια ψήκτρα και το κουτί μου είναι κλειστό.

Καμιά συμβουλή για άμεσα αποτελέσματα???

*Περιμένω από χρήστες που έχουν ίδια cpu να μου πουν εντυπώσεις από τις δικές τους.

Ευχαρστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Πες μας τι μητρικη εχεις γιατι μου φενεται σαν να τα λεει λαθος ο σενσορας... Επισης δοκιμασε εσυ ο ιδιος να ακουμπισεις την ψυκτρα και αν οντως ειναι τοσο θα το καταλαβεις σιγουρα (που δε νομιζω να ειναι αλλα ποτε δεν ξερεις...)

Link to comment
Share on other sites

Πες μας τι μητρικη εχεις γιατι μου φενεται σαν να τα λεει λαθος ο σενσορας... Επισης δοκιμασε εσυ ο ιδιος να ακουμπισεις την ψυκτρα και αν οντως ειναι τοσο θα το καταλαβεις σιγουρα (που δε νομιζω να ειναι αλλα ποτε δεν ξερεις...)

Aκου τον :016: :016:

73 ειναι οντως πολυ θα σου μυριζε :p

Link to comment
Share on other sites

Είναι ψιλολογικό μετά από τόσο καιρό με κλειστό κουτί αν δεν το έχεις καθαρίσει να έχουν μπουκώσει τα πάντα από την σκόνη εκεί μέσα.Αν το ανοίξεις στην περίπτωσή σου δε θα χρειαστεί να αγοράσεις φιάλη πεπιεσμένου αέρα .Με την ηλεκτρική σκούπα να τραβήξεις τη μούχλα που θα έχει πιάσει ,θα ξαναγυρίσεις στην αρχική σου θερμοκρασιακή κατάσταση.Αν μάλιστα βάλεις και καινούργια θερμοαγώγιμη τότε θα είσαι jet(jumbo)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.