Jump to content



Επιλογη τροφοδοτικου


sephiroth

Recommended Posts

Γεια σας παιδια!!!θα ηθελα την βοηθεια σας στην επιλογη νεου τροφοδοτικου.Αφου λοιπον εκαψα το παλιο μου(ενα tagan 480)καταφερα να παρω rma :003: αλλα αντι να μου δωσουν ενα νεο,μου ειπαν οτι δεν ειχαν ιδιο μοντελο με το δικο μου οποτε μου ειπαν οτι μπορουσα να διαλεξω κατι αλλο.ετσι ειμαι μεταξυ του ocz modstream 450w

και του παλιου μου tagan 480w(παρολο που εχω ακουσει πολλα εχω μεινει ικανοποιημενος...)

Λοιπον εσεις τι μου προτεινεται? :confused:

Link to comment
Share on other sites

ναι εχω ακουσει τα καλυτερα για το για το enermax495 αλλα το τροφοδοτικο θα το παρω απο καταστημα που δεν το εχει....

βασικα γενικα δεν εχει μεγαλη ποικιλια απο τροφοδοτικα.... :016:

οποτε δυστυχως ειμαι μεταξυ αυτων των δυο.

Link to comment
Share on other sites

βασικα ο μονος ενδοιασμος για το tagan ειναι τα καλωδια!!!ειναι τοσα πολλα που θα γινεται χαμος μεσα στο κουτι....μπορω να παω και σε το forton bluestorm 500w.ειναι καλο ομως αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Μιάς και το κατάστημα που λές...δέν έχει ENERMAX (το οποίο συνίσταται ανεπιφύλακτα).

Τότε προτίμησε το OCZ ...εφάμιλλο του FORTRON...αλλά πιό εμφανίσημο και φυσικά πιό εύκολο στη συνδεσιμότητα λόγω αποσπόμενων καλωδίων (UV & rounded also).

edit

Εχω το συγκεκριμένο πάνω σε Prommie...αν σας λέει κάτι αυτό για το θέμα απόδοσης και επιδόσεων.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εχω μπει σε σκεψεις καθως ακουω καλα λογια για ολα.βεβαια θελω ενα καλο τροφοδοτικο χωρις προβληματα και τετοια...αλλωστε ενα καλο τροφοδοτικο ειναι επενδυση....να το παρω μια και καλη!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.