Jump to content



Πρόταση αγοράς mobo


LEO

Recommended Posts

Ποια ΜΟΒΟ μου προτείνετε η οποία να σηκώνει σχετικά καλό o/c και να μου μείνει για καμπόσα χρονάκια, από euro γύρω στα 120…?

!!! τι λέτε για αυτή

Link to comment
Share on other sites

είναι στα ίδια euro, λέτε ότι είναι καλύτερη... δεν έχει όμως raid και μάλλον αγρότερα θα το χρειαστώ

αν εχετε αλλη προταση!

Link to comment
Share on other sites

θες καλη, σταθερη, με καλες δυνατοτητες oc, με raid και με πολλα extra και θες να δωσεις και 120 ευρω??? ουτε και η albatron λεει οτι εχει raid...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια λεει ο ανθρωπος να σηκωνει σχετικα καλο overclocking εγω λεω να δεις απο το e-shop αυτην:http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.522383

Oι gigabyte αντως για μενα δεν κανουν καλο overclocking!

Και εγω παλια την 8IPE1000 ειχα και δεν ημουν ευχαριστημενος!

Link to comment
Share on other sites

raid από controller της VIA??? no thanks... και ειναι μόνο για ATA δίσκους....

-------

LEO έχεις δίκιο... θεώρησα το 0 οτι ειναι μηδέν δλδ οτι δεν έχει...

-------

off topic

ρε παιδια υπάρχει μητρικη με 865 που δεν έχει ενσωματωμένο raid της Intel?

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω με τον πλανετμαν πολυ καλη η asus και σιγουρα καλυτερη απο την albatron. Κοιτα και για abit. Σηκωνουν γενικα καλο oc. Οσο για τη μακροζωια που λες προτεινω την asus αλλα η μακροζωια ειναι κατι σχετικο...

Link to comment
Share on other sites

" ATA133 Raid Controller με υποστήριξη 4xATA133 συσκευών και RAID 0, RAID 1, RAID 0+1, JBOD."

ετσι γραφει, και μαλιστα με controller της VIA (εξω από μας), δε διαβαζω πουθενα SATA Raid.

Link to comment
Share on other sites

:021: Βασικά να ρωτήσω κάτι αν πάρω μια από αυτές τις κάρτες όπως με ΄΄βλέπεται΄΄ τώρα σε τι τιμές !χοντρικά! μπορώ να φτάσω αύριο μεθαυρίο με μια υδρόψυξη?

λεπτομέρειες για το σύστημα μου σε αυτό το thread :059:

Link to comment
Share on other sites

εννοω αναλογα με το πόσο "καλο" επεξεργαστη εχεις, καλο = πόσο καλα έχει προδιάθεση να ανεβει, εξαρταται από το stepping (=σειρα παραγωγης), αν ειναι northwood η prescott, αλλα και από την τύχη.

4G = 4GHz.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.