Jump to content


Πρόβλημα!!!!


mariosk

Recommended Posts

παιδιά σας χαιρετώ όλους!! είμαι νέος στο forum. Θα ήθελα να με βοηθήσετε σχετικά με το dvd μου (Asus E612). Πριν λίγες μέρες έκανα format και με την νέα εγκατάσταση δεν δουλεύει το dvd rom κανονικά, διαβάζει μονο cd. Τι προτείνεται να κάνω???? :) . Αν κάποιος ξέρει κάτι.....

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν νομιζω οτι εχει να κανει με το φορματ.Μαλλον ειναι προβλημα του ντιβιντι σου,Παντως τσεκαρε αν στις συσκευες στο αναγνωριζει κανονικα και δοκιμασε το και αν μπορεις σε καποιον αλλο υπολογιστη

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω βάλει ide-Drivers, αλλα δεν νομίζω όμως αυτό να έχει και μεγάλη σχέση γιατί όσες φορες έχω κάνει format δεν χρειάστηκε να βάλω κάποια drivers, το αναγνώριζε από μονο του το σύστημα, όπως και τώρα, αλλα δεν μπορεί να διαβάσει dvds, πρέπει να είναι πρόβλημα του dvd rom επειδή το έχω βάλει και σε αλλα pc και δεν διαβάζει, ευχαριστώ όμως για το ενδιαφέρον σας, να στε καλά!! :002:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.