Jump to content


Tα τωρινα PC μου με πολλες εικονες......


ThorLite

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Φοβερο Thorlite.Μπραβο.Μακαρι να καταφερω να φτιαξω κατι παρομοιο και τοσο τακτοποιημενο!:) :) :)

Εμενα μεσα ειναι μπου%$@λο!

Ποιο ειναι αυτο το κουτι που τα εχεις μεσα?Φαινεται αρκετα καλο...:001:

Link to comment
Share on other sites

Φοβερο Thorlite.Μπραβο.Μακαρι να καταφερω να φτιαξω κατι παρομοιο και τοσο τακτοποιημενο!:) :) :)

Εμενα μεσα ειναι μπου%$@λο!

Ποιο ειναι αυτο το κουτι που τα εχεις μεσα?Φαινεται αρκετα καλο...:001:

LIAN LI PC-60B PLUS II αν δεν κανω λαθος. Αυτο εδιναν μαζι με το promie mach2 σαν σετακι παλαιοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Το εχει το eshop και φαινεται πολυ ποιοτικο κουτακι,ειδικα στο εσωτερικο.

Αν ειχε και ενα παραθυρακι θα ηταν super αλλα και ετσι ειναι πολυ καλυτερο απο αλλα κουτια στα 140 ευρω.

Ψηνομαι να το αγορασω μαζι με hiper γιατι το ζηλεψα.

Ειμαι αναμεσα σε αυτο και αυτο το enermax

http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.700725

:105: :105: :105: :105:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eφτιαξα Crossfire χτες με μια 1900ΧΤΧ και 1900ΧΤ mastercard και ημουν ανετος οτι μου εφτανε το 650W Silverstone.Αφου τo εφτιαξα το PC εσβηνε οποτε αρχιζε ενα 3D game με το crossfire enabled.Οταν εσβηνε δεν αναβε μετα,ηθελε να κλησεις το διακοπτη του τροφοδοτικου να τον ανοιξεις και μετα να το αναψεις κανονικα.Εβγαλα συμπερασμα οτι τα 650W δεν ειναι αρκετα για να τρεχεις C2D στα 4GHz και crossfire μαζι με 4 δισκους.Ετσι συνδεσα ενα 350W ΗΕC παραλληλα με το 650 και εβαλα πανω του την mastercard και τωρα παιζει μια χαρα αλλα παραγγειλα κατι μεγαλυτερο.Το PC ενω επαιζα Quake 4 και εκανα και rosetta@home απο πισω εφτασε τα 521W οπως αναφερει το UPS.......

picture290dd5.th.jpg picture291lx5.th.jpg picture292oa9.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.