Jump to content



Tα τωρινα PC μου με πολλες εικονες......


ThorLite

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply
Φαντάζομαι ότι κανένας εκτός από ίσως εσένα έχει την όρεξη να το καθαρίσει.

Έχεις καμιά 50αριά συνολικά ανεμιστήρες;

Καλά ακόμα θόρυβος...πως τον αντέχεις;

Ο θορυβος δε με ενοχλει πλεον δεν ακουω πολυ πλεον ετσι και αλλιως..........ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ

Οσο για την καθαριοτητα οταν του αλλαξω CPU του X2 τοτε θα το καθαρισω και λιγακι...........χιχιχιχιχιιχιχιχ

Link to comment
Share on other sites

Eννοούσα το δωμάτιο.

Δεν υπάρχει εκεί χώρος για να καθαρίζεις αφού παντού υπάρχουν τσιπάκια :-)

Πάντως καλοδούλευτα όλα και με καλά σκορ.

AAAAAAAAAA ναι μονο εγω επιτρεπεται να καθαριζω.Το δωματιο ειναι off limits για τετοια θεματα.Αν εξαιρεσεις τα PC που μαζευουν σκονη γιατι ειναι ανοιχτα και τα χτυπανε πολυ ανεμιστηρες το δωματιο το εχω πεντακαθαρο συνηθως.............. :040: :040: :040:

Link to comment
Share on other sites

ωραιος !!!!!!!!!! :118:

αλήθεια όμως πόσα πληρώνεις στην ΔΕΗ??? :D

Θες ειλικρινα να μαθεις ποσα??

ΥΓ Αν ποτε θελησεις να πας διακοπες προσφερομαι αφειλοκερδως(περιπου) να σου φροντιζω/καθαριζω(και χρησιμοποιω ε ,μην σκουριασουν) τα πισια σου οσο λειπεις(και οχι μονο!!).ΛΟΛ! :080: :080:

Link to comment
Share on other sites

ωραιος !!!!!!!!!! :118:

αλήθεια όμως πόσα πληρώνεις στην ΔΕΗ??? :D

Το κολπο ειναι οτι δεν την πληρωνω εγω LOL,ομως 24/7 παιζουνε μονο ο Χ2 και ο P4 ο Οpteron δεν ειναι για 24/7 χρηση γυρω στα 900W καινε πανω κατω τα δυο μαζι και κανω και οικονομια καθως το καλοριφερ στο δωματιο το εχω κλειστο στη κυριολεξια το ζεσταινουν τα PC............

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Βασικά μην χαίρεστε.. το δωμάτιο μου είναι σε άθλια κατάσταση :(

@Jara Ξέρεις εσύ ;)

ΔΕΗ έρχεται ακριβά δεν ξέρω γιατί :p

Πάντως (Χωρίς παρεξήγηση) τον Bill gates τον περνάς για την πλάκα από Hardware..:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.