Jump to content


Gaming equipment


Tsunami

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από alex_000

Ιntellimouse optical και το κλασσικό 90'ς mouspad με το υφασμα. Deadly combination.

με το ύφασμα ειναι γ@μ@τα !!!

2 μπλε εχω τα ειχα παρει το ενα το 95 και το αλλο το 96 και δουλευουν τελεια με τα οpticals mouse. .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

mx510 για games και mx900 για windows.

Για mousepad το ξύλο του γραφείου αρκεί βέβαια να εχετε μεγάλο γραφείο

Keyboard ενα της Α4tech που είναι πολύ βολικό επειδή έχουν γρήγορη επαναφορά τα keys.

Link to comment
Share on other sites

Πριν είχα το Razor Viper, το οποιο ήταν πολύ καλό αλλα πολύ μικρό για το χέρι μου (και σχετικά ελαφρύ)

Τωρα: Logitech MX1000

Mousepad: Everglide Giganta Ray (ακριβούτσικο αλλά ειναι το μονο mousepad που το βολέυτηκα! + οτι εχει και μπλε leds :p)

Link to comment
Share on other sites

απλα πραγματα crt 19αρα samsung (ποτε TFT για gaming)ηχεια 7.1 gigaworks για το feeling ... ποντικακι το απλο optical της microsoft με τα 15 ευρα και ενα mousepad απλο υφασματινο με 85 λεπτα απο plaisio ... ολα τα φωτα κλειστα ... το contrast στο τερμα ... το brightness στο 0

... ενα καλο συστημα που να δινει πανω απο 60 fps σε καθε παιχνιδι (αυτο μου μενει αχ σε 18 μερες )και καλη πρωτοχρονια για το 2006

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Πριν είχα το Razor Viper, το οποιο ήταν πολύ καλό αλλα πολύ μικρό για το χέρι μου (και σχετικά ελαφρύ)

Τωρα: Logitech MX1000

Mousepad: Everglide Giganta Ray (ακριβούτσικο αλλά ειναι το μονο mousepad που το βολέυτηκα! + οτι εχει και μπλε leds :p)

το είδα στο σαιτ της εταιρείας.Πλάκα έχει.Είναι όντως τόσο φαντεζί?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami

το είδα στο σαιτ της εταιρείας.Πλάκα έχει.Είναι όντως τόσο φαντεζί?

Ειναι πολυ ωραίο ειδικά οταν παίζεις με κλειστά φώτα :p Παντως ειναι το μονο mousepad που βολέυτηκα. Συνηθως αλλαζα συνέχεια, ή δεν ειχα κανενα (χυμα στο γραφείο).

Link to comment
Share on other sites

Βασικά σκέφτομαι να κάνω μια παρουσίαση με gaming mousepads.Ήδη έχω το δικό μου και μπορώ να ψήσω και τον Hero να μου φέρει και το δικό του.Αμα βρώ άλλα δυο τουλάχιστον θα το κάνω.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ένα logitech optical αγορασμένο όταν είχαν πρωτοβγεί (ουτε ξέρω τι μοντέλο) πληκτρολόγιο ένα fujitsu-siemens από τον πρώτο μου αγορασμένο υπολογιστή δε καταλαβαίνει μία και με βολεύει πάρα πολύ και mousepad τπτ επειδή απλά δε με βολεύει καθόλου με καθυστερεί πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.