Jump to content



Gaming equipment


Tsunami

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Γεια ποντικι χρησιμοποιω το mx700 της logitech,το πληκτρολογιο μου ειναι το internet navigator παλι απο τη logitech και για sport καταστασεις το wingman rumblepad.Εργολαβια την εχω παρει τη δουλεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender

Έχεις χειριστήριο απο ps2 σε pc??

Ναι! με αντάπυορα να μπένει σε USB, ο αντάπτορας πέρνει επάνω του 2 χειριστήρια!

Με την χρήση τον drivers του κουτιου ενεργοποιήτε η δόνηση, αλλά λείτουεγει μια χαρά και χωρίς τους drivers του κουτιού(αλλα χωρις δονήσεις)!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami

Φροστ τον αντάπτορα από που τον τσίμπησες?Παίζει οκ σε όλα τα παιχνίδια?Κανένα λινκ?

Από ένα μαγαζί με κονσολες στην... Καβάλα! αν θυμαμε καλα περιπου 20-25 euro....

Παίζει μια χαρά, παντού(μπορείς να χρεισιμοποιείσεις ενωειτε και τους 2 αναλογικους μοχλους...)! Μιας και τα win το βλέπουν σαν κανονικο χειριστηριο!

Link to comment
Share on other sites

Το wireless Intellimouse optical leather, ενα πληκτρολογιο με πολλα επιπλεον πληκτρα που ειχαν τα multirama 21, 7(!) χειρηστηρια (logitech rumblepad 2, ενα thrustmaster που παει και για pc και για ps2, logitech freedom 2.4, logitech racing wheel USB with vibration, 2 χειρηστηρια του ps2 με ειδικο ανταπτορα και ενα Microsoft Sidewinder που παει σε joystick port.),οθονη TFT LG 1730S με χρονο αποκρισης 12ms και ηχεια 5.1 60W.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

TrackIr3 Pro, Saitek HOTAS X-45 Throtle(Joystick) + MS Sidewinder Force Feedback 2 (joystick), MS Inteli Mouse, 22" monitor, σύντομα θα έχω και το νέο Saitek X-52 HOTAS (joystick).

Το παραπάνω είναι προσαρμοσμένο για εξομοιωτές πτήσης μάχης !

Εδώ τα χώνουμεεεεεεεεεε!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.