Jump to content


LINUX TZAΜΠΑ...ΠΑΡΕ ΚΟΣΜΕ! (Part II)


Prowler

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Kasp3rskyJunior [Σήμερα, στις 09:49]

Παραγγειλα και εγω 20 CD'S.Θα ηθελα να ρωτησω τα εχει παραλαβει κανενας??:nada:

Καλός ήρθες στην λίστα αναμονής... :hi:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips [11-02-2005 15:25]

που σου λέει ρε παιδιά ότι τα έχει στέλει;;;

Μπαίνεις εδώ http://shipit.ubuntulinux.org/ ... γράφεις το email σου και το password σου και ύστερα logάρεις... και σου λέει κάτι σαν αυτό... (βλέπε foto):

post-1513-1416071657,8091_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από R@tNET

Μπαίνεις εδώ http://shipit.ubuntulinux.org/ ... γράφεις το email σου και το password σου και ύστερα logάρεις... και σου λέει κάτι σαν αυτό... (βλέπε foto):

Εμένα μου βγάζει πάλι τη φόρμα με τα στοιχεία μου...

Συμπλήρωσες τα πάντα; Δεν έχω βάλει address line 2 και τηλέφωνο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ilias83 [Σήμερα, στις 16:49]

Εμένα μου βγάζει πάλι τη φόρμα με τα στοιχεία μου...

Συμπλήρωσες τα πάντα; Δεν έχω βάλει address line 2 και τηλέφωνο...

Δεν έχω συμπληρώσει τα πάντα... ούτε andress line 2 ούτε τηλέφωνο... και

η παραγγελία ετοιμάσθηκε...

μήπως ξέμειναν από cd αυτοί στην UBUNTU !!!!! δεν ξέρω... ;)

Link to comment
Share on other sites

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ E-SHOP κάντε ελαχιστοποίηση στον browser που έχουν για να βλέπετε τα προϊόντα τους σε 2 μηχανήματα και ΘΑΥΜΑΣΤΕ.

UBUNTU.....

Και πάνω στην επιφάνεια εργασίας δεξί κλικ -> άνοιγμα κονσόλας και το πάρτι αρχίζει -αν και λόγω λίνουξ ο μόνος τρόπος να καταφέρετε κάτι αν δεν είστε γκουρού είναι να τα έχουνα αφήσει όλα με τους root λογαριασμούς.Έχει χάρη που βιαζόμουνα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από schumifer

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ E-SHOP κάντε ελαχιστοποίηση στον browser που έχουν για να βλέπετε τα προϊόντα τους σε 2 μηχανήματα και ΘΑΥΜΑΣΤΕ.

UBUNTU.....

Και πάνω στην επιφάνεια εργασίας δεξί κλικ -> άνοιγμα κονσόλας και το πάρτι αρχίζει -αν και λόγω λίνουξ ο μόνος τρόπος να καταφέρετε κάτι αν δεν είστε γκουρού είναι να τα έχουνα αφήσει όλα με τους root λογαριασμούς.Έχει χάρη που βιαζόμουνα

???

τι λες? δε βγάζω νόημα:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από schumifer [Σήμερα, στις 14:17]

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ E-SHOP κάντε ελαχιστοποίηση στον browser που έχουν για να βλέπετε τα προϊόντα τους σε 2 μηχανήματα και ΘΑΥΜΑΣΤΕ.

UBUNTU.....

Και πάνω στην επιφάνεια εργασίας δεξί κλικ -> άνοιγμα κονσόλας και το πάρτι αρχίζει -αν και λόγω λίνουξ ο μόνος τρόπος να καταφέρετε κάτι αν δεν είστε γκουρού είναι να τα έχουνα αφήσει όλα με τους root λογαριασμούς.Έχει χάρη που βιαζόμουνα

Δεν σε πιάνουμε... :hmm: :hmm: ξαναρίχτω...

Link to comment
Share on other sites

Τι σπαμάρω μωρέ?Το κάνω συχνά ?Μου ξέγυγε διπλό το μήνυμα.

ΛΟΙΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΝΝΝΝΝ

Το e-shop για όσους πηγαίνουν εκεί και παίρνουν τα πραγματάκια τους , έχει 2 μηχανήματα σε μία άκρη για να βλέπουν όσοι θέλουν τα προϊόντα τους (δεν έχει σύνδεση με ίντερνετ φυσικά.)

Αν λοιπόν πάτε, δοκιμάστε να κάνετε minimize / close στο παράθυρο του browser που μάλλον είναι μοζίλλας ,και θα σας βγάλει στην επιφάνεια εργασίας που είνια μαύρη και σε μία γωνία της γράφει με κεφαλαία

UBUNTU

Εντάξει τώρα?

Απλά μου έκανε εντύπωση ρε παιδιά και το έγραψα έτσι.

Σόρυ πάντως αν περεξηγήθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από R@tNET

Δεν έχω συμπληρώσει τα πάντα... ούτε andress line 2 ούτε τηλέφωνο... και

η παραγγελία ετοιμάσθηκε...

μήπως ξέμειναν από cd αυτοί στην UBUNTU !!!!! δεν ξέρω... ;)

Αμέσως σου τα έβγαλε;

Γιατί εμένα όποτε κάνω log μου βγάζει πάλι τη λίστα συμπληρωμένη...

Link to comment
Share on other sites

Όταν λογκάρεις και μπεις στο Account σου βλέπεις την λίστα συμπληρωμένη... αλλά στην αρχή της ιστοσελίδας γράφει CD Mailing History... αν δεν το γράφει πουθενά... πάει να πει ότι είστε σε αναμονή... :smoke:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.