Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

  • 1 year later...
πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:


Πλερωστε θυματα. Χαχαχα

Χανεις τη μεγαλη εικονα. Ενα παιχνιδι 15 ετων παταει ολα τα ΑΑΑ που βγηκαν απο εκει και μετα. Οταν 15000 κοσμος περιμενει να παιξει ενα παιχνιδι που το εχει ξαναδει αυτο λεει πολλα για την ποιοτητα του.

 

Ο Shroud παει για 24h stream...

Έγινε επεξεργασία από fatalara
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ιδια φαση με το που βλεπει 20% στην τηλεοραση κατι Κωνσταντίνου κ Ελένης και άλλα τέτοια σαπια 20 χρονια μετα απο οταν παιχτηκε...

Αν ηταν δωρεαν μπορει να το επαιζα και εγω που ποτε δεν θέλησα να κανω donate στη blizzard...

 

Συν του οτι ειμαι οτι πιο αντιδραστικο υπαρχει στα trends σε games...

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι ιδια φαση. Εκτος του κωσταντινου και ελενης δεν υπαρχει κατι αλλο εκει για να δει. 

Οταν θες τα παιχνιδια να εχουν support τα σκας, ειδικα για project σαν του wow. 

Αλλιως games as a service που λεει η EA και ακομα γελαμε.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

"Θύμα" μπορεί να θεωρήσει ο καθένας τον καθένα.
-Τύποι έξω από εδώ θεωρούν θύματα αυτούς που φτιάχνουν PC των 1500€ , αυτά είναι προσωπικές άποψης που δεν βοηθούν και δεν προσφέρουν σε τίποτα σε μια συζήτηση.
 

Πρέπει να είμαι από τους λίγους Vanilla παίχτες που δεν τον ενδιαφέρει να ξαναδεί το Classic, ούτε καν το έχω κατεβάσει.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, icy20 said:


Πλερωστε θυματα. Χαχαχα

Διαβάζοντας αυτό ξεκίνησα να γράφω το κράξιμο... :rant85:

 

12 minutes ago, icy20 said:

Επειδη εγω ειμαι μεγα θυμα το λεω γιατι δικαιουμαι να λεω κ για τους αλλους. LoL

 

Έγινε επεξεργασία από ckbond
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος minast έγραψε:

Οι ουρές είναι για να αναπαράξουν την αυθεντική εμπειρια του classic ?

Να μαζευτουμε να παιξετε... Πριν 15 χρονια περιμενα το q για να παιξω, τωρα δόξα τω θεω εχω πολύ σημαντικοτερα πραγματα να κανω. Η blizzard απέτυχε για ακομα μια φορα....

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος wesker έγραψε:

751 λεπτα q;;;; Ευχαριστω δεν θα παρω....

Σιγά τις ουρές. 10 το βράδυ το βάζεις, το πρωί σηκώνεσαι και παίζεις με το καφεδάκι σου :hehe: (αρκεί να είναι Κυριακή :bleh: )

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος tragikos έγραψε:

Εγώ που δεν είχα ποτέ σχέση με το συγκεκριμένο παιχνίδι, γιατί υπάρχουν τα queues; Για όσους δεν έχουν πληρώσει κάτι;

 

Οι servers έχουν περιορισμένη χωρητικότητα, οπότε όταν προσπαθούν να μπουν πολλές χιλιάδες άτομα στον ίδιο server, υποχρεώνονται να περιμένουν να "αδειάσει". Προφανώς από το παλιό WoW μέχρι σήμερα έχει βελτιωθεί σημαντικά το hardware αλλά και οι προγραμματιστικές τεχνικές αύξησης της χωρητικότητας, αλλά το classic έχει λιγότερους servers από το "κανονικό" και έχει πλακώσει όλος ο πληθυσμός μαζί...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 9/14/2019 at 11:13 PM, Shaman said:

Στο Twitch χαζεύεις όλη μέρα και δεν πήγες ακόμα 60??!! ?

 

Χωρίς πλάκα πάντως, γέρασα για classic experience, μπαίνω μισή ώρα, παίρνω ένα-δυό level και κουράζομαι...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.