Jump to content


Nεα mobo για max O/C του Q6600 G0


Iannis

Recommended Posts

δεν εχω καταλήξει ακόμα

120 ευρουλάκια αυτη τι λεει?

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977721&product=1118803

Στόχος τα 500 FSB

Τα review της δε μου άρεσαν καθόλου. Ειδικά σε επιδόσεις μένει πίσω σε σχέση με όσες μητρικές αναφέρθηκαν μέχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

50 fsb x 6 multi= 300 eurohertz :033:

Δες αυτη

και το max fsb της.

Αν θες Asus τοτε μαλλον Maximus Extreme. Απ' οτι φαινεται το x38 ειναι μονοδρομος και ειναι αρκετο καιρο στην αγορα οσον αφορα την απαραιτητη "ωριμανση". Τα 500 fsb τα εχεις σιγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη , εαν σε καλυπτει η P5Q προχωρα αφοβα .

Όχι πως σίγουρα δε ξες κάτι παραπάνω από μένα, αλλά ρίξε μια ματιά εδώ, http://www.elitebastards.com/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=570&Itemid=31&limit=1&limitstart=5

Link to comment
Share on other sites

Αχ...θα επρεπε να εχεις ανεβασει το FSB πιο ψηλα:D

stealth

Σωστό και αυτο απλα ειχα χωσει και αλλο ενα πενηντάρικο στη Πορτογαλία με FSB 9

Οκ παιδες παω μάλλον για την ASUS

THANKS ALL :)

Link to comment
Share on other sites

Σωστό και αυτο απλα ειχα χωσει και αλλο ενα πενηντάρικο στη Πορτογαλία με FSB 9

Οκ παιδες παω μάλλον για την ASUS

THANKS ALL :)

Ελπιζω να σε προλαβα φιλε το πλαισιο εχει μονο την απλη P5Q η dlx ειναι σε αναμονη και απ'οτι μου ειχαν πει εμενα πριν 2 εβδομαδες παιζει να τους ερθει σε κανα μηνα!!! και επειδη βλεπω οτι ψαχνεσαι για υψηλα fsb θα σου προτεινα την DLX, ok ειναι ακριβοτερη κατα 50 ευρω αλλα εχει μεγαλες διαφορες απο την απλη.Αν παλι εισαι διατεθημενος να δωσεις κατι παραπανω παρε καποια με το Χ48.Aλλα σε καμια περιπτωση μην πας σε Χ38 το θεωρω ανουσιο εφοσον υπαρχουν το Χ48 και το P45.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.