Jump to content



...ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΡΑ με AverTV usb 2.0 plus (2005) σε XP...


japancrazy1

Recommended Posts

Δεν διάβασα όλα τα Posts αλλά δοκίμασες διαφορετική θύρα usb? ή άλλο καλώδιο; Συνήθως αυτό είναι θέμα τροφοδοσίας... :101:

Kαι αλλο καλωδιο και αλλο usb,μεχρι και γειωσεις στις βιδες που στερεωνεται η μητρικη με το σασι με συμβουλεψε ενα παλικαρι....τιποτα τιποτα τιποτα.....ΟΣΟ για σενα κορεατακο που κρεμεσε απο τα φυρικια μου τι αμαξι θα βγαλεις.....ενα θα σου πω!αν δεν ηταν τα τζαπανια ουτε το σταχτοδοχειο δεν θα ειχες ανακαλυψει ποσο μαλλον αμαξι με ροδες!!!μην ξαναπιασεις ιαπωνεζικες θρησκειες στο στοματακι σου,οπως βουδισμος-τζοντο,βασιλιας,ΤΑΟ κτλ

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ανακαλυψες κατι; Δεν προσπαθεις να την εγκαταστησεις σε αλλο pc με xp μηπως παιζει κατι ξαφνικο με την καρτα tv;

Μα σε προηγουμενο Post εχω πει οτι δουλευει κανονικα σε αλλο pc!!κατι αλλο παιζει...τελικα αποφασισα και σε καμια ωριτσα θα πεταχτω να παραλαβω μια εσωτερικη gigabyte και την αλλη θα την δωσω στην αδερφη μου!!!να σε καλα παντως!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.