Jump to content



Αποτελέσματα διαγωνισμού modding Athens Digital Week 2010


Nemesis1442169105

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Πολύ γέλιο, όταν έρχονταν οι πατεράδες-μανάδες με τα μικρά.... Τα μικρά έτρεχαν στα lego και όταν οι γονείς έβλεπαν τα ανθρωπάκια από πάνω πάθαιναν πλάκα.... χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ένα περίεργο πράγμα όμως.... κάθε φορά που πήγαινα προς τα εκεί, τα lego ήταν και σε διαφορετική στάση...!!! χαχαχαχαχαχα

e είδες είχανε φαντασία ........ είμαι σίγουρος πως θα δοκιμάσανε όλες τις στάσεις χα χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ενημερωθηκα πως τα χρηματικα επαθλα πως ολους τους συμμετεχοντες, ετσι οπως εχουν οριστει, θα δοθουν τελος του μηνα, αρχες του επομενου, δηλαδη το αργοτερο την μεθεπομενη εβδομαδα.

Μολις εχω νεα, θα σας ενημερωσω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα και πάλι σε όλους.

Πριν από λίγο μίλησα με το λογιστήριο της εταιρίας, που είναι αρμόδιο για την καταβολή των ποσών στους λογαριασμούς, έτσι όπως έχει συμφωνηθεί.

Η καταβολή των ποσών θα γίνει τελικά μέσα σε αυτό το μήνα (Νοέμβρη), όπως με ενημέρωσαν, λόγω αυξημένων υποχρεώσεων.

Συνεπώς, λίγη υπομονή.:)

Για ότι άλλο θέλετε, το κινητό μου το έχετε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

PaintStar, με πρόλαβες πρώτος. Ήθελα να ρωτήσω γιατί ούτε και σε εμένα ήρθαν ΑΚΟΜΗ λεφτά. Ο μήνας τελειώνει αύριο, η γιορτή μου πλησιάζει 30 ΝΟΕ και αυτοί του ADW μάλλον μας γράφουν.

Link to comment
Share on other sites

παίδες για τα λεφτά να ρωτήσετε καλύτερα το nemesis.......... πως νομίζετε πως η αεκ νίκησε το σάββατο με την "αξιατις" ας γελάσω απλός ο nemesis που είναι γνωστός για τα λαδώματα που κάνει αλλα και για τους εκβιασμούς του δωροδόκησε την διαιτησία. οποτε πάνε τα χρήματα μας ....... γι αυτο γαύροι σύντροφοι προτείνω να λιντσάρουμε το nemesis που στο κάτω κάτω αυτός φταίει........

Link to comment
Share on other sites

παίδες για τα λεφτά να ρωτήσετε καλύτερα το nemesis.......... πως νομίζετε πως η αεκ νίκησε το σάββατο με την "αξιατις" ας γελάσω απλός ο nemesis που είναι γνωστός για τα λαδώματα που κάνει αλλα και για τους εκβιασμούς του δωροδόκησε την διαιτησία. οποτε πάνε τα χρήματα μας ....... γι αυτο γαύροι σύντροφοι προτείνω να λιντσάρουμε το nemesis που στο κάτω κάτω αυτός φταίει........

Σε ποναει... γι'αυτο τα λες αυτά... :044::044::044:

Η διαιτησία σου έφταιξε? καντε καμια προπονηση στα πεναλτι..!!! :098:

όσο για το θεμα των χρηματων, θα σας ενημερωσει ο Τακης μολις γυρισει..

Link to comment
Share on other sites

όσο για το θεμα των χρηματων, θα σας ενημερωσει ο Τακης μολις γυρισει..

ώστε το έκλημα είναι οργανωμένο έτσι τα μισά εσύ και τα αλλα μισά τα έχει ο τάκης για να πάει διακοπές στις μπαχάμες έεεε και εσύ τον καλύπτεις αίσχος ....................................................

Link to comment
Share on other sites

Τραμπουκε ζεις ρε ?

Φεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετα

ζω και βασιλέυω ^^ εσύ πως τα περνάς ρε αλάνι καλά είσαι ?

Υ.Γ. καλά κυριάκο θα στα δίναμε τα χρήματα για το μαγείρεμα των αποτελεσμάτων απλά ας τα άφηνες να τα δούμε λίγο να να πιάσουμε στα χερια μας xaxaxaxa αχόρταγε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ζω και βασιλέυω ^^ εσύ πως τα περνάς ρε αλάνι καλά είσαι ?

Υ.Γ. καλά κυριάκο θα στα δίναμε τα χρήματα για το μαγείρεμα των αποτελεσμάτων απλά ας τα άφηνες να τα δούμε λίγο να να πιάσουμε στα χερια μας xaxaxaxa αχόρταγε!!!!!

Οπότε τι τα θέλετε τα λεφτά, αφού τα έχετε τάξει όλοι σας...!!! Από τον πρώτο μέχρι τον τελευταίο....!!! χαχαχα :080:

Μη περιμένεις λεφτά... :042:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Μόλις με ενημέρωσαν πως προχωρησαν στην καταθεση των επάθλων.

Παρακαλώ όλους τους συμμετέχοντες να μου το επιβεβαιώσουν με PM με την πρώτη ευκαιρία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.