Jump to content



Αποτελέσματα διαγωνισμού modding Athens Digital Week 2010


Nemesis1442169105

Recommended Posts

Από τον πρώτο , έεεε..........???? xmmmmmm ΓΙΑΝΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!

Τι; Εγώ τους έφερνα με πούλμαν τους ψηφοφόρους την τελευταία μερα; (αλήθεια πόσο σου ήρθε ο λογαριασμός [τηλέφωνα και μεταφορικά;:081:])

Από τον πρώτο μέχρι τον τελευταίο....!!!

Φαντάσου ότι ο Κυριάκος περιμένει ποσοστά :p

Καλημέρα σε όλους.

Μόλις με ενημέρωσαν πως προχωρησαν στην καταθεση των επάθλων.

Παρακαλώ όλους τους συμμετέχοντες να μου το επιβεβαιώσουν με PM με την πρώτη ευκαιρία.

Άντε να κάνουμε και εμείς Χριστούγεννα :p:p

Θα κοιτάξω (μάλλον αύριο) και θα ενημερώσω..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Εγώ φταίω ρε που αντί να πω πως το μηχάνημα σου είναι από πεπιεσμένο ξύλο και να μην πάνε κοντά, καθόμουνα και στους έστελνα χαχαχαχαχαχαχαχα καραμήτρο !!!!!!! Βασικά έπρεπε να βάλεις διπλα ένα ταμπελάκι που να έγραφε " χάλασα το αμάξι του πατέρα μου για να το φτιάξω" χαχαχαχαχαχαχα παίζει να έπαιρνες και άλλους ψήφους χαχαχαχαχαχαχαχα :p

Link to comment
Share on other sites

"χάλασα το αμάξι του πατέρα μου για να το φτιάξω"

Αυτό το λέγανε πέρσι στο παιδί με την ζάντα που αν δεν κάνω λάθος ήτο αληθές. (είχε πάρει την ζάντα από το αμάξι)

Στην προκειμένη περίπτωση:

1) Ο πατέρας μου έχει Ιαπωνικό αμάξι [made in Japan] (τυχαίο; δεν νομίζω) :p

2) "Η κονσόλα, οι γρίλιες και το χερούλι αυτοκινήτου ήταν ευγενική προσφορά των ανακυκλωτηρίων Άρτας και είναι από ένα PEUGEOT306."

ΥΓ το έχουμε χ...ι με το spaming.. αν θες συνεχίζουμε την πλάκα στο fb...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.