Jump to content



February Warm-up Contest @ HWBOT


TASOS

Recommended Posts

Μια χαρά τα πήγες Νικόλα... Για παραπάνω θές καραbinαρισμένα chips... Με ποιές μνήμες παίζεις αλήθεια τώρα;

Α! Και αν ακούσεις ότι οι PΙΙΙ δεν παίρνουν απο κρύο μην ακούς.

Mε TEC που δοκίμασα εγω είδα +100--> +200 ΜΗζ διαφορά με τα ίδια ρεύματα...

κωστα με μια twinmos 256 (3-3-3-7) παιζω θα προσπαθησω να κανω καμμια πατεντουλα με πιο καλη αεροψυκτρα πανω μπας και τσιμπησω τιποτε ακομη στο συνολο

αλλα δε βαριεσαι και ετσι να μεινω παλι ευχαριστημενος ειμαι !!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply
κωστα με μια twinmos 256 (3-3-3-7) παιζω θα προσπαθησω να κανω καμμια πατεντουλα με πιο καλη αεροψυκτρα πανω μπας και τσιμπησω τιποτε ακομη στο συνολο

αλλα δε βαριεσαι και ετσι να μεινω παλι ευχαριστημενος ειμαι !!

Τι chips φοράει η twinmos?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Βρέθηκε Sempron 145 , οπότε προλαβαίνω μέχρι Παρασκευή μεσημέρι , να ανεβάσω κάτι αξιοπρεπές.

Ακόμη περιμένω τη Matrox να φτάσει στα χέρια μου.

Στην GT610 έχω βγάλει ένα αξιοπρεπές σκόρ , που νομίζω θα μας φτάσει να μείνουμε στην πεντάδα μέχρι τέλους.

Στο wprime είμαστε "χλωμοί" χωρίς dual σύστημα.

Υπάρχει 1% πιθανότητα να βελτιώσουμε το sdram clock μας.

Αντε να δούμε ...

Link to comment
Share on other sites

5η θέση για την ΗΟΤ λοιπόν... :038::079:

Καθόλου άσχημα αν αναλογιστούμε ότι:

1. Ο Τάσος (TASOS) κι ο Νίκος (ultrax2005) μόνο σήκωσαν το βάρος της αναμέτρησης. Μπράβο παιδιά συγχαρητήρια! Πολύ καλή δουλειά!

2. Η Η.Ο.Τ. δεν έπαιξε με υγρό άζωτο πουθενά ούτε καν με SS. Μόνο σε αέρα/νερό έγιναν τα σκόρ.

Συγχαρητήρια αξίζει να πούμε και στην άλλη ελληνική ομάδα την hwbox που τερμάτισε πρώτη.

Ο Μπάμπης (zafiropo) & o Στέλιος (Stelaras) ικανότατοι όπως πάντα και με πολλά resources σε hardware τα κατάφεραν άψογα.

Μπράβο τους.

Έτσι λοιπόν οι δύο μεγαλύτερες ελληνικές ομάδες πλαισίωσαν την πρώτη πεντάδα του διαγωνισμού... :038::079::079:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν συγχαρητήρια στους Μπάμπη (zafiropo) & Στέλιο (Stelaras).

Πήγαν πάααρα πολύ καλά και τους άξιζε η 1η θέση.

Μπράβο τους , μπράβο τους.

:023::beerchug:

Συγχαρητήρια και στο Νίκο (ultrax2005) που έβγαλε ένα φοβερό σκόρ στο sdram clock.

Τελικά , παρόλο που ο διαγωνισμός κράτησε ένα μήνα , εμένα λόγω δουλειάς , μου έλλειψε χρόνος τελικά.

Θα μπορούσα να βγάλω πολύ καλύτερα σκόρ , άν είχα μπροστά μου το 3ήμερο που έρχεται.

Ακόμη χτυπάω το κεφάλι μου , που υπήρχε κάρτα S25 στο γερμανικό ebay , για 18 ευρώ ... και δέν την πήρα χαμπάρι έγκαιρα.

Anyway

Πάμε για άλλα τώρα

:041:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά Τάσο το wprime Pentium II stage το έκανες με δύο celerons σωστά;

Ποιά serveroμητρική χρησιμοποίησες;

Επίσης διόρθωσε την κατηγορία στο σκόρ σου αν δεν το έκανες ήδη.

Πρέπει να μπεί στην dual socket κατηγορία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.