Jump to content



Οffice 2010


Recommended Posts

Γεια χαρα guys ...εχω ένα αρχειο word με έναν πινακα ο οποιος επεκεινεται σε 3 σελιδες...εχω ένα θεματακι όμως... του βαζω να μου εμφανιζει την πρωτη γραμμη του πινακα ως κεφαλιδα στον πινακα κάθε φορα που αλλαζει η σελιδα αλλα δεν μου την εμφανιζει... ο τροπος που ακολουθω πιστευω ότι είναι ο σωστος... μαρκαρω την γραμμη ,δεξι κλικ στον σταυρο αριστερα πανω που εμφανίζεται στον πινακα ,ιδιότητες πινακα,καρτελα γραμμη,και επιλεγω ''επαναλληψη γραμμης ως κεφαλιδας στο πανω μερος κάθε σελιδας'' .... παρακαλω την βοηθεια σας.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά το κάνεις. Δοκίμασε να ξετικάρεις την επιλογή, κάνε ένα save και μετά προσπάθησε να την επιλέξεις ξανά. Κάποιες φορές πιάνει και το Table δουλεύει σωστά. 

Γενικά τα office 2010 και τα 2003 παρουσίαζαν συχνά τέτοια σκαλώματα, με τα 2013 εγώ πλέον δεν το έχω ξανασυναντήσει. 

Επιπλέον αν το αρχείο σου είναι .doc, δοκίμασε να το γυρίσεις σε .docx

Έγινε επεξεργασία από dimos313
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σωστά το κάνεις. Δοκίμασε να ξετικάρεις την επιλογή, κάνε ένα save και μετά προσπάθησε να την επιλέξεις ξανά. Κάποιες φορές πιάνει και το Table δουλεύει σωστά. 

Γενικά τα office 2010 και τα 2003 παρουσίαζαν συχνά τέτοια σκαλώματα, με τα 2013 εγώ πλέον δεν το έχω ξανασυναντήσει. 

Επιπλέον αν το αρχείο σου είναι .doc, δοκίμασε να το γυρίσεις σε .docx

Ευχαριστω για την απαντηση... αλλα δε βαριεσαι..μουλαρωσε ...μαλλον θα πρεπει να περασω τα 13...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.