Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Άμα μπούνε Γερμανοί στο παιχνίδι, τότε λογικά θα μπούνε και Ρώσσοι... Άρα 4 factions ? :huh:

Δε με χαλάει, ειδικά αν δε μοιράζονται όπλα. Ναι παίζει και λίγο ρόλο η πλευρά, όχι μόνο στα χρώματα της στολής.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Proteas έγραψε:

YMEfKOLl.jpg

Road To Battlefield

 

Πριν 14 ωρες ανεβασαν αυτην την φωτο, μαλλον βιαζονται να μας πουν κατι  :D

Μοιάζει να είναι η δυτικότερη σημαία στο πασίγνωστο map Wake Island που φιγούραρε σε bf1942, bf2 και bf3.

Έγινε επεξεργασία από dfk_7677
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος dfk_7677 έγραψε:

Μοιάζει να είναι η δυτικότερη σημαία στο πασίγνωστο map Wake Island που φιγούραρε σε bf1942, bf2 και bf3.

Με το που είδα την φωτό αυτό ακριβώς μου ήρθε στο μυαλό.

Link to comment
Share on other sites

Με τις αναμνήσεις αυτές πρέπει να πω ότι μου έχει λείψει το asymmetrical warfare του BF2...

 

Ήταν κάτι το διαφορετικό να ξεκινάς με 0 σημαίες, αλλά να έχεις τη δυνατότητα να κερδίσεις αυτόματα με ένα full cap.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dfk_7677 said:

Με τις αναμνήσεις αυτές πρέπει να πω ότι μου έχει λείψει το asymmetrical warfare του BF2...

 

Ήταν κάτι το διαφορετικό να ξεκινάς με 0 σημαίες, αλλά να έχεις τη δυνατότητα να κερδίσεις αυτόματα με ένα full cap.

Δυστυχώς ή ευτυχώς, όλα αυτά θυσιάστηκαν στο βωμό της πλειοψηφίας, που θέλει πίου-πίου και δεν παίζει με παρέα, ούτε έχει κάποια στρατηγική. Έτσι, το παιχνίδι έγινε arcade με κάποια αληθοφάνεια, στα πλαίσια του να παραμείνει διασκεδαστικό και να μη γίνει ARMA πχ. Προφανώς και παρακολουθείς videos στο YT και θα έχεις δει αρκετά που μιλάνε για το ανύπαρκτο teamplay στο 4. Μόνο όσοι παίζουν οργανωμένα σε Clans παίζουν μαζί κι αυτοί όχι πάντα.

Εύχομαι και ελπίζω να είναι Β'ΠΠ για να γλιτώσουμε από τα άπειρα, σπαστικά κι άχρηστα gadgets, τύπου UCAV πχ, και να δοθεί έμφαση στο gameplay και όχι στα εφέ. Εντάξει, θέλω να πέφτει ο τοίχος αν φάει rpg, ώστε να μην μπορεί ο άλλος να μου κρύβεται από πίσω, αλλά ποσώς με ενδιαφέρει αν θα έχει levolution μια πίστα, αφού εξυπηρετεί εφέ κατά 90% και ίσως 10% στρατηγική. Επίσης θέλω τα αεροπλάνα (και τα ελικόπτερα, αλλά αν είναι Β'ΠΠ, δε θα έχει) να περνάνε από τη βάση για ανεφοδιασμό πχ, αντί να έχουν άπειρα πυραμαχικά και καύσιμα. Επίσης καλό θα ήταν να φύγουν τα flashing leds από τις νάρκες... Αν μην τι άλλο δεν είχαν leds στον Β'ΠΠ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, giorgos2187 said:

Δυστυχως αν φυγουν τα gadgets θα εχει την τυχη του titanfall ομως.. Ο (πολυς) κοσμος τα θελει απ οτι φαινεται.. 

Εγώ βλέπω τον πολύ κόσμο να παρακολουθεί τις εξελίξεις σε άλλα projects, που δεν έχουν όπως φαίνεται gadgets και σαχλαμάρες. Οι περισσότεροι από εμάς, έχουμε φτιάξει ένα setup για κάθε κλάση και δεν το αλλάζουμε. Δηλαδή χρησιμοποιούμε το 1/10 από ότι προσφέρει το παιχνίδι. Τα BC2 & BF3 είχαν σαφώς λιγότερα και ήταν αυτά που έφεραν τον πολύ κόσμο και έχουν ακόμα active players. Δε λέμε να μην έχει καθόλου, αλλά όχι τόσα πολλά. Επίσης, αν θέλεις να ανταμοίψεις τον παίκτη, υπάρχουν τρόποι, δε χρειάζεται να ξεκλειδώνει σαχλαμαρίτσες.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δε μπορείς να τους ικανοποιήσεις όλους. Απλά πρέπει να διαλέξεις μεταξύ ποιοτικού game ή δημοφιλούς. Δυστυχώς το δεύτερο φέρνει τα χρήματα, αλλά έχει και τη μικρότερη διάρκεια ζωής. Η λεγόμενη αρπαχτή.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.