Jump to content



Wamta FUN, dual class, team cup!


Stelios F.

Recommended Posts

Εγω εχω εξεταστικη 26 με 8 οποτε δεν ξερω εαν θα μπορω να τρεξω στους 2 πρωτους...

 

Παρομοίως (έχω κ την πτυχιακή) . Θα τρέξω αλλά δεν με βλέπω να έχω χρόνο για practice.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα :D Επειδή είναι πρωί, δεν έχω πιεί καφέ και βαριέμαι να διαβάζω τρεις σελίδες :p Μπορείτε να μου δώσετε να ρεζουμέ??.. Πότε ξεκινάει και τι πρέπει να γίνει πριν την έναρξη (από πλευράς μας);

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα :D Επειδή είναι πρωί, δεν έχω πιεί καφέ και βαριέμαι να διαβάζω τρεις σελίδες :p Μπορείτε να μου δώσετε να ρεζουμέ??.. Πότε ξεκινάει και τι πρέπει να γίνει πριν την έναρξη (από πλευράς μας);

Θα σε απαλλάξω από το διάβασμα 2.5 σελίδων :p

To qualify θα ξεκινήσει Παρασκευή στις 23.59 και θα διαρκέσει 48 ώρες. Θα τελειώσει δηλαδή την Κυριακή 23:59. Για περισσότερες πληροφορίες, διάβασε προσεκτικά το 1ο ποστ!

 

Η προετοιμασία που θα πρέπει να κάνεις πριν την αρχή του qualifying (μάλλον την έκανες ήδη) περιγράφεται εδώ :)

Link to comment
Share on other sites

Απαραίτητα βήματα για όσους θέλουν να τρέξουν στο cup:

  • Δηλώστε συμμετοχή στο doodle, καθώς και στο παρόν thread.
  • Βάλτε το όνομα με το οποίο θα τρέξετε στο cup μέσα στο Assetto Corsa.
  • Κατεβάστε και εγκαταστήστε το ptracker στο Assetto Corsa.
  • Μπείτε μέχρι την Παρασκευή 15 Ιανουαρίου στο server WAMTA και κάντε τουλάχιστον 2 γύρους με ενεργοποιημένο το ptracker. Δεν έχει σημασία ποιο αυτοκίνητο θα επιλέξετε.

 

Στην περίπτωση που έχουμε παραπάνω από 18 sign ups, οι υπόλοιποι θα μπούνε στη λίστα αναμονής και θα έχουν τη δυνατότητα να τρέξουν σε περίπτωση απουσίας κάποιου αγωνιζόμενου.

 

Αν έχετε κάποια απορία για τα βήματα 1-4, ρωτήστε μας!

 

 

 

@Stelios F., @Lazy Dog, @akis_z80, @liakjim, @wargasm, @Anthemius, @Oxide Burnedbrain, @gchristod, @wolves, @Thodoris1884, @thazio, @kyr.., @Aris Teidis, @GeoF1, @fatalara@cpgr

 

 

 

Τα έχω κάνει μέχρι και το βήμα 4!! Πειτε αν ειμαι ΟΚ!

 

Κανονίστε να είστε αργοί και να με βάλετε στο group των γρήγορων!! Απ' ότι βλέπω είμαι μόνο μισό δευτερόλεπτο πίσω από τον thodori!!!  :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πως μόνο 4 άτομα έχουνε κάνει lap.

 

Πρέπει να μπείτε όλοι για 1 lap τουλάχιστον για να πάρουμε τα guids.

 

Τα qualifier αρχίζουν στις 11:59 της παρασκευής όπως είπε και ο Άκης. 

 

Παρακαλώ διαβάστε καλά το πρώτο post.

 

Υπάρχει 1 θέση ακόμα, ειδοποιήστε άλλον έναν να κλείσουμε 18άδα!

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
Link to comment
Share on other sites

Τα έχω κάνει μέχρι και το βήμα 4!! Πειτε αν ειμαι ΟΚ!

Κανονίστε να είστε αργοί και να με βάλετε στο group των γρήγορων!! Απ' ότι βλέπω είμαι μόνο μισό δευτερόλεπτο πίσω από τον thodori!!! [emoji14]

Τσάμπα χάρηκε βρε.

Προς το παρόν τους γύρους τους θέλουν τα παιδιά για να δουν ότι όλοι είναι οκ.

Τα χρονόμετρα θα μετρήσουν από Παρασκευή βράδυ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απο που βλεπετε ποιος εχει τρεξει laps και τι χρονους εχει κανει;

 

Σιγά μη μας πουν... Αυτοί που πρέπει να ξέρουν, τα ξέρουν!  :)

Φαντάζομαι θα μας τα δείξουν όταν ολοκληρωθούν τα qualifiers ανεβάζοντας τα αποτελέσματα στο http://simresults.net/.

 

EDIT: ΤΟ RSR είδα : http://www.radiators-champ.com/RSRLiveTiming/index.php?page=rank&track=6&car=2487

Έγινε επεξεργασία από Anthemius
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα :D Επειδή είναι πρωί, δεν έχω πιεί καφέ και βαριέμαι να διαβάζω τρεις σελίδες :p Μπορείτε να μου δώσετε να ρεζουμέ??.. Πότε ξεκινάει και τι πρέπει να γίνει πριν την έναρξη (από πλευράς μας);

 

Μεγειά τh motherboard!!  :D

Link to comment
Share on other sites

Ρεμάλια κάντε laps!!

Το θέλουμε για:

α. να δούμε ότι έχει γίνει σωστή εγκατάσταση του ptracker

β. να ετοιμάσουμε το entry list με βάση τα steam ids!

 

Οι χρόνοι δεν έχουν καμία σημασία σε αυτή τη φάση!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.