Jump to content



Assetto Corsa-Mods-Downloads etc.


GeoF1

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
πριν 2 ώρες, το μέλος konnos έγραψε:

Τα σωστά αυτοκίνητα δε χρειάζονται τιμόνι, στρίβεις με το γκάζι ;) Όσο πιο γρήγορα κάνει ελλιπτικό θα δίνει και το ανάλογο γκάζι και είναι έτοιμος.

 

Βασικά το ποδήλατο στρίβει και με την κλίση του σώματος.

Πάντως θα είχε πλάκα με κανάν projectorα μπροστά.

όχι με vr (παπί στον ιδρώτα) μπλιάξ.

 

Να κάνεις την βόλτα σου στο monaco ή να προσπαθείς να ανέβεις την ουρούζ στο spa και να σου αλλάζει την αντίσταση.

Ωραία πράγματα, αλλά θα πρέπει να φτιάξουν και μια βάση για το ποδήλατο να μπορείς να πάρεις κάποιες μικρές κλίσεις δεξιά αριστερά (xωρίς να πέσεις:hehe:) και να σου αλλάζει το resistance ανάλογα με το ανάγλυφο της πίστας.

 

Και κανά bass shacker να καταλαβαίνεις τα bumps !

 

Βασικά σε spinning μαθήματα κάτι εχει πάρει το μάτι μου.

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έχει δοκιμάσει κανείς το Renault RS01? Χάζευα χθες στο SRS και το κατέβασα μιας και έχω δει αγώνες του αρκετές φορές στο Eurosport. Μου φάνηκε καλή προσπάθεια για mod, ωραίοι ήχοι και ενδιαφέρον handling..

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Και αυτο κ το ibiza cup ειναι φανταστικά

 

Το εχω λιωσει στο SRS το renault :)

 

 

 

Μήπως εννοείς το Leon cup? Ή υπάρχει και ibiza? Το Leon το έτρεξα σε έναν αγώνα, δεν με εντυπωσίασε τόσο όσο το renault αλλά ευχάριστο ήταν.

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς το Renault RS01? Χάζευα χθες στο SRS και το κατέβασα μιας και έχω δει αγώνες του αρκετές φορές στο Eurosport. Μου φάνηκε καλή προσπάθεια για mod, ωραίοι ήχοι και ενδιαφέρον handling..
Μούφα

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

60 με 70 ατομα καθημερινα στο SRS εχουν διαφορετικη αποψη...

 

Σεβαστη η γνωμη σου αλλά επετρεψε μου να διαφωνησω μιας κ το εχω τρεξει απειρους γυρους

 

Αξιοπρεπεστατο mod με πολυ καλο handling

 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.