Jump to content



Assetto Corsa-Mods-Downloads etc.


GeoF1

Recommended Posts

1 hour ago, Dimitris Pappas said:

Eδω δεν σε ειδα ζωηρο.Δεν εχει να κανει με τa sec.Toτε ειπες κατι χαριτωμενο.

 

spamCapture.PNG

spam1Capture.PNG


Εννοειται αν ειχε τις τελευταιες 10 σελιδες να ποσταρει μονο αυτος και με χρονους δικους του, το ιδιο θα ελεγα.
 

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος Dimitris Pappas έγραψε:

Βλέπω η απέλπιδα προσπάθεια διατήρησης του θέματος στην 1η σελίδα του φόρουμ, με πληροφορίες που δεν ενδιαφέρουν κανένα (πχ έκανα τον τάδε χρόνο στην τάδε πίστα όπου αν το κάναμε αυτό στο ρουφου , το θέμα θα είχε φτάσει κάνα εκατομμύριο σελίδες) , καλά κρατεί. 
Στο μυαλό μου, αυτό ισοδυναμεί με σπαμ. 

Τοτε η δικη μου απελπιδα προσπαθεια ειχε να κανει με 1 sec διαφορα απο τα εξωγηινα.

Η δικη σου εχει να κανει με 4.

Spamx4!

 

 

Ξέρεις τι είναι στο δικό μου μυαλό spam? Όταν κάποιος προσπαθεί να την πει σε κάποιον, ο οποίος είναι εντός θέματος. Αυτό είναι spam. Μάντεψε ποιον εννοώ.

 

Ξέρεις με μια πρόχειρη αναζήτηση σε συγκεκριμένο θέμα ποιος κάνει απανωτά post μπας και πάει 1 εκατομμύριο σελίδες το θέμα, έτσι; Θέλεις link μήπως; 

 

πριν 4 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Επισης αν πιστευεις οτι κανει σπαμ η παραπονο απο καποιο μελος, report.

Ξέρεις τι μου τη δίνει περισσότερο; To report για ψύλλου πήδημα. Και αυτό που έλαβα σήμερα, είναι ένα από αυτά, αν και δικαιολογημένο, εν μέρει. 

 

Δημήτρης Παππάς, τα έχουμε ξαναπεί αλλά δεν συνετίζεσαι. Η επόμενη, θα είναι τελευταία. Ειλικρινά, έχετε κουράσει με τους παλιμπαιδισμούς σας. 

END OF STORY... 

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στον τύπο που ασχολήθηκε με το AssettoByNight, πολύ ωραίο. Να φανταστώ οτι θέλει CM Dynamic Lights για να δείξει τον κώνο του φωτισμού και να φωτίσει και ασφαλτο κτλ ε;

Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος konnos έγραψε:

Μπράβο στον τύπο που ασχολήθηκε με το AssettoByNight, πολύ ωραίο. Να φανταστώ οτι θέλει CM Dynamic Lights για να δείξει τον κώνο του φωτισμού και να φωτίσει και ασφαλτο κτλ ε;

 

Ναι.

 

Μια καινουργια δυνατότητα : loading screens ??

 

20180907231023_1.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 38 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Hint : τροχοί και τόξα τροχών.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ναι ναι, τώρα το βλέπω!

Επίσης το κεφάλι του τύπου με την ταμπελίτσα "PIT"?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.