Jump to content


TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

Αυτό όπως και το like έχουμε πει ότι το κοιτάμε. Αλλά μάλλον πρέπει να περιμένει και αυτό να δουμε τι παίζει με το rebuild γιατί οι ρυθμίσεις στη μετάφραση φαίνονται παραπάνω απο οκ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίες οι αλλαγές, δίνουν φρέσκο αέρα στο site. 

Mε το καλό και η αρχική σελίδα. 

Κάτι που παρατήρησα: Λίγο περίεργο μου φαίνεται το φόρουμ, δηλαδή δε φαίνεται εύκολα ποια είναι τα πρόσφατα σχόλια στα θέματα-τα νέα θέματα αλλά και πια δεν έχω διαβάσει. Είναι κάποια ρύθμιση που δεν έχω επιλέξει; Στο παλιό φαινόταν το παραπάνω

Ευχαριστώ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά πριν, το μέλος kuza έγραψε:

σε θεματα οπως στα ανκδοτα δεν μπορω να κανω ποστ.

Πήγαινε μία σελίδα πίσω και μετά πάτα απάντηση. Κάποιο κόλλημα είναι, θα το βρούμε. 

Για την ιστορία, το bug συμβαίνει στη σελίδα 182

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, το μέλος tragikos έγραψε:

Με γειές! Πολύ θετική πρώτη εντύπωση. Πρώτο bug που βρήκα ότι δε μπορείς να κάνεις login με Google+

edit: οι επιλογές του φύλου στο προφίλ είναι στα αλαμπουρνέζικα και δυστυχώς δεν έχω πτυχίο σε αυτά :p

edit2: ίσως πρέπει να απενεργοποιήσετε την δυνατότητα αλλαγής display name.

edit3: τα reviews δεν παίζουν

1 OK, 2OK ήταν μόνο για τους mods ωστόσο, 3 ναι το ξέρουμε :p

10 ώρες πριν, το μέλος UltraB έγραψε:

Στο προφιλ των χρηστών, στο ενδιαφέροντα, το α πάει στην κάτω γραμμή.

OK

10 ώρες πριν, το μέλος liakjim έγραψε:

Λογικά θα το ξέρετε : δεν δουλεύει το tapatalk .( ζητάω πολλά )

Θα αργήσει λίγο το tapatalk, εκκρεμούν rebuilds και θα μας τα κάνει σούπα.

9 ώρες πριν, το μέλος Proteas έγραψε:

Δεν υπαρχει προεπισκοπιση του κειμενου που γραφω και τα video links ειναι τεραστια σε μεγεθος εντος post

Για το video είναι ΟΚ, θα ισχύει για τα επόμενα από δω και πέρα. Για την προεπισκόπηση τι εννοείς;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ θετική η πρώτη εντύπωση και από εμένα.

Προσωπικά και ελπίζω να το λάβετε καλοπροαίρετα (όπως ακριβώς το εννοώ), το αποτέλεσμα είναι τόσο καλό που κάνει την προηγούμενη έκδοση να μοιάζει με μια μάλλον "κακή" παρένθεση.  :-)

Στο θέμα, δεν βρήκα πουθενά κάποιο λινκ που να μου βγάζει όλα τα θέματα που παρακαλουθώ όπως υπήρχε παλαιότερα. Προβλέπεται κάτι τέτοιο ;

Έγινε επεξεργασία από hayabusa
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σας παιδια για την προσπαθεια, πολυ θετικη η αλλαγη.

Μια παρατηρηση απο εμενα:

Στο activity (ροη) θα ηταν πολυ πιο ευχρηστο και ξεκουραστο αν η λιστα ηταν ανα νημα και οχι ανα ποστ.

Επισης εξαφανιστηκαν τελειως οι υπογραφες !

 

Έγινε επεξεργασία από atiman
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Γραφω κειμενο και δεν εχει tab ωστε να το δω πριν κανω υποβολη απαντησης.

Για τα video θεωρω οτι ειναι υπερβολικα μεγαλο το παραθυρο δεν ξερω αν γινεται να μπει κωδικας

για απλο(μικρο) και hd (μεγαλο) παραθυρο για τα videos η δειτε και την αναλογια 853χ480.

Καλο κουραγιο παιδες οπως και να χει νομιζω οτι ειναι δευτερευοντα θεματα αυτα αυτην την στιγμη.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ταλαιπωρείστε παιδιά αλλά πηγαίνετε προς τη σωστή κατεύθυνση. Πρώτη εντύπωση άκρως θετική, συνεχίστε με υπομονή και καλή δύναμη. Καλό θα ήταν για τον κάθε χρήστη που έχει username στο thelab να εμφανίζεται αυτό το όνομα κι όχι το όνομα από τυχόν login μέσω FB, Google κλπ. Να εμφανίζεται δηλαδή στα μηνύματα ένα μόνο username ανά χρήστη ανεξαρτήτως του τρόπου σύνδεσης .
Επίσης αν γίνεται στην στοίχιση (Alignment) να υπάρχει δυνατότητα και για Justified κείμενο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, atiman said:

Στο activity (ροη) θα ηταν πολυ πιο ευχρηστο και ξεκουραστο αν η λιστα ηταν ανα νημα και οχι ανα ποστ.

edit this stream

και στο show me

τσεκάρισε  Content items only

Μέχρι νεοτέρας ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, hayabusa said:

Στο θέμα, δεν βρήκα πουθενά κάποιο λινκ που να μου βγάζει όλα τα θέματα που παρακαλουθώ όπως υπήρχε παλαιότερα. Προβλέπεται κάτι τέτοιο ;

 

Στο μενού πάνω: Activity - > My Activity Streams -> Content I follow

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.