Jump to content


TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

12 λεπτά πριν, το μέλος UltraB έγραψε:

Το προσθέτω άμα είναι στο μήνυμα που έχω στη 1η σελίδα με τα bugs. @astrolabos

Ξέρω ότι έτσι είπα, αλλά δεν βολεύει όλα στο πρώτο post, καλύτερα κάνε νέο post.. :T:

Link to comment
Share on other sites

@astrolabos Παίζει να έχει κλειστές τις ειδοποιήσεις για τα mention και μας δουλεύει :p

 

@jpavly Ενημερώνω πάντως το συγκεκριμένο post. Άμα σε βολεύει φτιάχνω ένα νέο, αλλά τι να βάλω; Όσα δεν έχουν διορθωθεί;

 

Επίσης τώρα που πήγα να σας κάνω quote δε λειτουργούσαν σωστά. Πατούσα quote σε εσένα και μου έβγαλε τον astrolabo χωρίς μήνυμα.

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

Αν οι υπόλοιποι παίρνετε mention κανονικά και είναι μόνο ο @Wizard! με το πρόβλημα τότε τσέκαρε μία σε παρακαλώ τις ρυθμίσεις στις ειδοποιήσεις σου

 

http://www.thelab.gr/notifications/options/

 

και συγκεκριμένα Μέθοδος ειδοποίησης όταν κάποιος με αναφέρει σε μία δημοσίευση

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οταν παταω 48ωρες last για να μου εμφανισει τα θεματα ολα (διαβασμενα και μη) τα θεματα που εχουν σελιδες δε εμφανιζει το νουμερο απο κατω και ετσι με πηγαινει παντα στην αρχικη

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στα URL δε λειτουργεί το auto retrieve title. Φτιάξτε το αν γίνεται γιατί στην προηγούμενη έκδοση πολλοί πετούσαμε όπως είναι το URL με αποτέλεσμα τώρα να φαίνεται ένα URL αντί ο τίτλος της σελίδας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οι υπογραφές θα επανέλθουν αφού τελειώσει το rebuild όπως και πολλά άλλα. Υπομονή

 

@GoMaR μιλάς για εξωτερικά url ή url που σε πάνε μέσα στο thelab?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ όχι πλάκες και off topic εδώ. Το παρακολουθούμε για να λύνουμε προβλήματα.

 

Για το χιούμορ έχουμε αρκετά θέματα, αλλά επειδή έχουμε πολύ δουλειά να κάνουμε παρακαλώ πολύ να μείνει το spam εκτός αυτού του thread.

 

@UltraB το script για τους τίτλους θα επανέλθει μετά το rebuild. Τα παλιά θέματα δεν χρειάζεται να τα φέρεις σε νέα posts, ότι νεότερο βλέπετε μόνο κοπανάτε το εδώ.

 

Ευχαριστούμε :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.